Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych na trasie Lublin – Lubartów

W czwartek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na trasie Lublin – Lubartów występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 9 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Łucka-Kolonia w powiecie lubartowskim, na trasie Lublin – Lubartów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – audi i fiata.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zderzeniu pojazdów ucierpiała jedna osoba.

Obecnie skrzyżowanie z drogą prowadzącą w kierunku miejscowości Serniki jest częściowo zablokowane. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Wstępnie wiadomo, że do zderzenia doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu.

(fot. nadesłane)

2 komentarze

  1. Następny męczennik motoryzacji co ma ewidentny problem z oceną odległości i szybkości innych pojazdów …powimni takim zabierać kwity i kierować na specjalistyczne badania lekarskie a nie mandacik i „proszę następnym razem uważać panie kierowco „

  2. Puścić głąba za kierownicę to doprowadź do wypadku w miejscu gdzie teoretycznie jest to niemożliwe jak człowiek nie ma jakiejś wady wzroku

Wiadomości z info112