Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych na trasie Łęczna – Włodawa. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

W czwartek rano na drodze krajowej nr 82 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wypadku poszkodowana został jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 9:30 w Cycowie, na drodze krajowej nr 82. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – volkswagena i audi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że w wypadku poszkodowana została jedna osoba.

W rejonie zderzenia pojazdów występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych na trasie Łęczna – Włodawa. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

(fot. nadesłane Barbara – dziękujemy)

7 komentarzy

 1. Franiu pomocy !!!

  Nie wiem co o tym myśleć ….Franiu ratuj !!!

  • Słupki przy jezdni to jest genialne urządzenie. Zwalniają kierującego od konieczność wjeżdżania na chodnik, trawnik, przejazd po krawężniku. One, bardzo dyskretnie, podpowiadają kierującemu, żeby zaparkował na jezdni.
   Tanie, skuteczne, działa w każdych warunkach. Nie marudzi, że się nie da, że trzeba poczekać. Nie da się skorumpować. Same zalety.
   Z wad, to takie, że szpecą przestrzeń. Ale jeżeli są estetyczne, to na pewno nie bardziej niż szrot na każdym chodniku

   • Te słupki ograniczają widoczność zapewne po częsci przyczyniły się do wypadku..widać że nie jesteś kierowcą

  • Co tu dużo myśleć. Jeżeli się hamuje klaksonem, i przede wszystkim leci aŁdicą 70-80km/h po mieście, to takie kolizje się zdarzają.

  • Nie za bardzo chce się rozpisywać, bo dzisiaj cenzurę na forum włączyli. I szkoda mi czasu na pisania czegoś co ktoś sobie skasuje.

   • Franiu to nie cenzura tylko ograniczyli komentarze zwierzakom które w wigilię mówią ludzkim głosem i piszą głupoty na forum

 2. Kolejne KAŁDI wycofane z ruchu drogowego na ulicach zrobi się bezpieczniej.

Z kraju