690 680 960

Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu volkswagena z łosiem

Wczoraj po południu w miejscowości Zabrodzie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z łosiem. Do szpitala z obrażeniami ciała przetransportowano dwie osoby.

Do wypadku doszło w środę o godzinie 17:40 w miejscowości Zabrodzie, na drodze krajowej numer 82. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z łosiem.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Mundurowi ustalili wstępnie, że kierującej pojazdem marki Volkswagen Bora, 49-latce z gminy Włodawa, na prostym odcinku na drogę wtargnął łoś.

W efekcie zderzenia pojazdu ze zwierzęciem, kierująca jak i pasażer zostali przetransportowani do szpitala z obrażeniami ciała. Zwierzę padło na miejscu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Włodawa)

6 komentarzy

  1. Czekamy na komentarz tego Pana na F….o co o ruchu drogowym zna się jak mało kto, a prawdopodobnie prawa jazdy jeszcze nie posiada.

  2. „na drogę wtargnął łoś” – to jest tylko wersja jednego z uczestników. Chciałbym poznać wersję łosia.

  3. expert doktor inżynier

    No cuż, łosie byli pierwsze. W tym miejscu stał kiedyś las. A jeszcze wcześniej było morze, więc gdyby kierowca przyk..ił w rybę to też by byla jego wina, bo morze było wcześniej niż ulica. Ludzie którzy pojawili się nagle i znikąd powinni mieszkać pod ziemiom żeby nie kolidować odwiecznym mieszkańcom planety. No i odpowiednio głęboko żeby i kretom nie wadzic.

  4. A tak „ogólnie, na marginesie” to cóż z z tego ,że łoś? Droga była śliska , dojechałem do tego miejsca tuż za policją, łosie wchodzą na jezdnię dość wolno ale nie zatrzymują się przed wejściem nawet jak widzą jadącego volkswagena z włączonymi światłami. Kierowca nawet jak jechał w tym miejscu 70Km/h nie miał szans zahamować .Mam znajomą, która po zderzeniu z łosiem ma przerwany rdzeń kręgowy i marne ma szanse na dojście do jakiejkolwiek sprawności fizycznej…

Kursy walut

  • USD 4.3043zł -0.47%
  • GBP 5.3177zł -0.23%
  • EUR 4.6801zł -0.1%
  • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas