690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala

We wtorek po południu na skrzyżowaniu ul. Głuskiej z ul. Strojnowskiego doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z osobowym. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15 na skrzyżowaniu ul. Głuskiej z ul. Strojnowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca dostawczego renaulta, wyjeżdżając z ul. Strojnowskiego w kierunku ul. Abramowickiej doprowadził do zderzenia z osobowym oplem, poruszającym się w stronę Dominowa.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Do szpitala został przetransportowany kierowca opla. W rejonie zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Jak nam przekazano kierowca opla po badaniach wyszedł ze szpitala.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

IMG_20170718_155902

IMG_20170718_160147

IMG_20170718_155702

2017-07-18 16:20:42
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Kolizja na moich oczach – ewidentne wymuszenie przez kierowcę auta osobowego – wjechał wprost pod jadące z drogą z pierwszeństwem na wprost pędzące auto dostawcze. Po uderzeniu auto osobowe obróciło o 180 stopni.

  2. Te wszystkie busy, żuki i inne rozklekotane ciężarówki innych uczestników ruchu drogowego mają w… poszanowaniu. Wymuszanie, jazda bez świateł i zmiany pasa ruchu bez kierunkowskazów, spowalnianie ruchu, etc, etc. Rozumiem, że to nie osobówki i nie zawsze mogą jeździć tak, jak inne pojazdy, ale często można odnieść wrażenie, że za kierownicą siedzi typowy Wiesiek, któremu nigdzie się nie spieszy, bo jest w godzinach pracy, ale co będzie stał na Strojnowskiego i przepuszczał auta, skoro 8/10 skręci i tak w Strojnowskiego, a pozostałe 2 jadąc w stronę Dominowa i tak muszą zwolnić (z racji stanu nawierzchni drogi), zatem on sobie wyjedzie. Problem tylko w tym, że ani nie ma przyspieszenia i mocy, ani nie pomyśli, że jednak jedzie dłuższym autem, więc może nie zdążyć.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy