690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu dróg. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 48 z drogą wojewódzką nr 809 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 19:30 w Przytocznie w powiecie lubartowski, na drodze krajowej nr 48, na trasie Moszczanka – Kock. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogą wojewódzką nr 809.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa, Ryk i Przytoczna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy – osobowy oraz dostawczy. W wyniku zderzenia jedna osoba odniosła obrażenia ciała i została przetransportowana do szpitala.

W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP KSRG Przytoczno)

7 komentarzy

  1. klasyka wsiowego wymuszenia pierwszeństwa !!!!
    bo czerwony na mszę się spieszył !

  2. Ech redakcjo Lublin 112 …ja wiem że Przytoczno to powiat Lubartowski ,ale pisanie o zdarzeniu w takim Przytocznie ,czy innej miejscowosci powiatu Lubartowskiego ,ze stopką „Lubartów ” uważam za nonsens .To tak samo jak przy zdarzeniu w miejscowosciach pobliskich dla Lublina ,pisać „Lublin ” .To tylko wprowadza w bład czytającego .A przecież można napisać Przytoczno , zamiast Lubartów i każdy bedzie wiedział że to nie w Lubartowie co ewidentnie sugeruje stopka z nazwą miejscowosci .

  3. ok moze zapoczatkowalem wczoraj nowa forme protestu-jadac gruzem mijajac sie z karetka na sygnale pokazuje kciuk w bok po czym w dol.niech wiedza co o nich mysle .uwazam ze gdyby tak kazdy to daloby im to do myslenia.

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas