690 680 960

Wyszedł na spacer, zaniepokoiła go sytuacja na 7 piętrze wieżowca. Wezwał służby ratunkowe (zdjęcia)

Strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci interweniowali późnym wieczorem w jednym z wieżowców na Czechowie. Jak się okazało, zapaliła się potrawa na kuchence.

W sobotę około godziny 22:40 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o podejrzeniu pożaru w jednym z wieżowców przy ul. Szpinalskiego w Lublinie. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Strażacy nie znaleźli żadnych oznak pożaru. Mężczyzna, który powiadomił o wszystkim ratowników wyjaśnił, że przechodząc w pobliżu dostrzegł w jednym z mieszkań na 7 piętrze rozbłyski przypominające płomienie.

Jak się okazało, rzeczywiście zapaliła się tam potrawa na kuchence. Sytuacja jednak błyskawicznie została opanowana przez domowników. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

(fot. nadesłane – Mariusz)

7 komentarzy

  1. Brawo za czujność , ale przesada z nadgorliwością .

  2. Ja wiem czy brawa za czujność ? Raczej nadgorliwość równie ,jak nie bardziej szkodliwa

  3. W tym wypadku nie była nadgorliwość, ale mógł najpierw sprawdzić sytuację , przejechać windą i zobaczyć czy nikt nie potrzebuje pomocy.

  4. A gdzie na Szpinalskiego jest wieżowiec?

  5. Widzę że każdy mądry, ale jestem ciekawy jak Wy byście postapili w takiej sytuacji.. Jeżeli coś się dzieje to należy wezwać służby ratunkowe. Nigdy nie wiadomo co się dzieje w środku, jaka jest sytuacja. Taki to nasz naród… najlepiej to nie reagować na żadne sytuacje i niech się dzieje co chce…

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej