Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Mohyły. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W sobotę po południu na rondzie im. Mohyły doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak zawsze, przyczyną zdarzenia drogowego w tym miejscu, było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13 na skrzyżowaniu ul. Podzamcze z ul. Lwowską w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – renault i peugeot. Wypadek miał miejsce na pasach w kierunku ul. Unickiej.

Uczestnicy zdarzenia oczekują na przyjazd służb ratunkowych. Obecnie zablokowany częściowo jest przejazd dla kierowców poruszających się od strony ronda przy zamku oraz dla kierujących przemieszczających się w kierunku ul. Ruskiej.

Ze wstępnych informacji wynika, że osoba kierująca peugeotem doprowadziła do zderzenia z renaultem, który znajdował się na rondzie. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą ustalili policjanci.

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Mohyły. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

(fot. nadesłane Bartłomiej – dziękujemy)

11 komentarzy

 1. A co to takiego ta Mohyła, że aż rondo tak nazwali?

  • Piotr Mohyła. Prawosławny Mołdawianin pracujący i walczący dla Polski.

   • @eStE Ale skąd taki idiota jak @Baton może widzieć, pewnie z korzystaniem z wyszukiwarki ma też problem. Takich to powinni kastrować, żeby niepotrzebnie nie rozmnażali się.

  • ty, Beton, czy ty chodziłeś do jakiejkolwiek szkoły i do jakiej? Jeżeli chodziłeś to ta szkoła kwalifikuje się do natychmiastowej likwidacji!

 2. jak ktoś, kto nie rozumie znaku „ustąp pierwszeństwa”, może zachować prawo jazdy po spowodowaniu kolizji?

 3. LU i wszystko jasne…

 4. owsik przegiołeś

  Nigdy już nie wpłacę żadnych pieniędzy na WOŚP

 5. Łukasz z Czubów

  10 wypadków i wszędzie peugeot! Własnym oczom nie wierzę

Z kraju

Polityka i społeczeństwo