690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów, cztery osoby poszkodowane. Droga krajowa jest zablokowana

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 63 Łuków – Radzyń Podlaski. Na miejscu pracują policjanci, całość zabezpieczają zaś strażacy. Utrudnienia mają potrwać do godziny 22:00.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:55 w miejscowości Jeziory koło Łukowa. Na drodze krajowej nr 63 Łuków – Radzyń Podlaski zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nas poinformowano, w zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, które przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Droga krajowa jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazd drogami lokalnymi przez miejscowości Gołąbki i Jeziory. Utrudnienia mają potrwać do godziny 22:00.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

 1. Jak oni tam jeżdżą statystycznie co siódma wiadomość na portalu 112 dotyczy Łukowa lub powiatu Łukowskiego.

  • Też się nad tym zastanawiam. Jedno auto stało rozbite na środku drogi, drugie w rowie, także rozbite. Prosta droga i jeden wjazd z jakiejś posesji, cos tam usługowego się mieści, nie zwróciłam uwagi.
   Samochody tak rozwalone i w takich miejscach, że chyba brakuje mi trochę wyobraźni co się zadziało w tym miejscu i jak można było na niemal pustej, prostej drodze ładne autka doprowadzić do stanu, który moim zdaniem nadawał się już tylko na części i to o ile pozbieraliby je z ulicy.

 2. Mogły któremu z kierowców zawieść hamulce albo jakaś inna awaria. Wszystko na drogch się zdarzyć może.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas