Zderzenie dwóch opli na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu było przyczyną groźnego zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce przed południem w Nasutowie. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 11 w miejscowości Nasutów koło Lublina. Na skrzyżowaniu obok zakładu mięsnego zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem kadetem 71-letni mężczyzna wyjeżdżał z lokalnej drogi od strony Rudki Kozłowieckiej. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na kierowcy opla vectry, który poruszał się od strony Dysa w kierunku Nasutowa. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Auta wypadły z drogi.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Mężczyznę z opla kadeta przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę ruch na skrzyżowaniu był całkowicie zablokowany.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. szkoda ze dziadzia nie powiedział jak nie tak dawno starszy pan po spowodowaniu kolizji na Męczenników Majdanka, „Panie ja tu zawsze tak jeżdżę to nie moja wina powinni na mnie uważać” dla ludzi po 60 roku życia powinny być przymusowe badania sprawdzające spostrzegawczość i technikę jazdy takim osobnikom, dziadek jadący nawet i 30 na godzine powoduje większe zagrożenie niż człowiek młodszy nawet i przy 100 na godzine,

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja