Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Miał mieć wykonane testy na obecność koronawirusa. Uciekł ze szpitala przez okno

Wczoraj mieszkaniec powiatu tomaszowskiego miał mieć wykonany test na koronawirusa. Mężczyzna uciekł ze szpitala przez okno, jeszcze tego samego dnia został odnaleziony.

Kilkanaście dni temu mieszkaniec powiatu tomaszowskiego wrócił z Niemiec. Na początku tego tygodnia trafił do szpitala z dolegliwościami, które mogły wskazywać na zakażenie koronawirusem. Podjęto decyzję o poddaniu go testom na jego obecność.

Miały one być wykonane wczoraj, jednak zanim do tego doszło, mężczyzna uciekł przez okno z placówki. Szpital o powyższym zdarzeniu natychmiast zawiadomił policję. Mundurowi udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, próbowali też nawiązać z nim kontakt telefoniczny. W końcu mężczyzna odebrał telefon i przekazał policjantom, że nie powie gdzie się znajduje.

Nieodpowiedzialny pacjent został odnaleziony tego samego dnia. Karetka zabrała go do szpitala. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowania wkrótce odpowie przed sądem.

Jeśli z miejsca wyznaczonego oddali się osoba, u której potwierdzono zakażenie – osoba ta będzie odpowiadać zgodnie z art. 161 kk, który za takie przestępstwa przewiduje karę roku pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. No temu panu koronawirus rzucił się nie na płuca tylko na mózg.

 2. powinien być z automatu obciażony kosztami poszukiwań, wyłania specjalistycznej karetki w tym kombinezonów których ponoć brakuje

 3. Wysłać na wycieczkę w jedną stronę tam skąd przyjechał czyli do Niemiec.

 4. Ludzie sa mega nieodpowiedzialni, by nie rzec glupi. Powinien dostac grzywne.

 5. Kara mu grozi w postaci 1 słownie jednego roku z full wypasem leczniczym gratis na koszt tego co nigdy nie popełnił tzw. czynu zabronionego.

 6. Pierw paranoi narobili a teraz się dziwią że ludzie uciekają ze strachu. Brawo rząd, w Chinach nikt nie panikował, bo informacje były przekazywane w sposób klarowny, a nie jakieś podchodyn jak u nas.

  • Co za bzdury! Informacje w sposób klarowny to były przekazywane ale Z CHIN na zewnątrz! W Chinach ludzie oprócz przymusowego zamknięcia miast, nakazu przebywania w domach i masowej paniki żadnych informacji nie mieli! Proponuję najpierw poczytać trochę i pooglądać wypowiedzi przeciętnych obywateli CHRL, zanim się zacznie takie bujdy wypisywać!

  • Trzeba było dalej kible szwabom myć a nie wróciłeś i świrujesz.

 7. Powinni jeszcze kare doj…10tys zlotych +koszty poniesione.
  Ale cale guwienko dostanie bo powiedzą jego obrońcy ze był w szoku.

 8. Demokracja jest ustrojem dla idiotów, prędzej czy później doprowadza do samounicestwienia całych społeczeństw właśnie dzięki takim kretynom. W przypadku jednostek pozbawionych rozumu, elementarnej moralności lub pełnych nonszalanckiej arogancji względem innych – nie powinno mieć miejsca żadne równouprawnienie, a jedynie zamordyzm. 5 tys złotych kary to jest kpina z reszty zdrowego społeczeństwa – powinno być co najmniej 50 tys zł grzywny lub bezwzględne więzienie.

 9. Ja znam też takiego gościa co przyjechał z Francji i przepadł jak kamień, tak twierdzi jego rodzina choć wiem że łżą bo dzwonią do niego. Z Francji przyjechał 11.03.2020 i podobno pije u kumpla.?????

 10. Baba uciekła ze szpitala na komisariat bo ją mięsem karmili w szpitalu a ona jest wegetarianką.
  To samo w kolejkach na granicach w kilkunastogodzinnych korkach-ludzie dają wodę i kanapki a motłoch pyta z czym bo oni są weganami więc dlaczego z wędliną.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo