690 680 960

Zderzenie dwóch busów na drodze ekspresowej. Pojazdami podróżowało kilkanaście osób (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę na drodze ekspresowej S12\S17 doszło do zderzenia dwóch busów przewożących łącznie 18 osób. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Obecnie nie ma już utrudnień z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 4.00 na drodze S12\S17 na wysokości Olempina w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch busów pomiędzy węzłem Nałęczów a węzłem Kurów Wschód, na pasie w kierunku Warszawy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław, Markuszowa i Kurowa, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa. Na miejscu ratownicy zastali dwa rozbite busy marki Mercedes. Jeden z nich leżał na boku. Pojazdami podróżowało łącznie 18 osób, obywateli Ukrainy. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Przed kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia z przejazdem, jeden pas ruchu był zablokowany. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu busów. Obecnie ruch powrócił  już do normy.

12 komentarzy

 1. Porozbijały się jak kręgle…

 2. Dziadek ze Slamsowa

  Na miejscu ratownicy zastali dwa rozbite busy marki Mercedes – szkoda aut tej zacnej marki, mogły jeszcze tylu turystów nam dostarczyć.

 3. Kupie drzwi przesuwane o ile w dobrym stanie 🙂

 4. [***] 2 dobę za kółkiem

  • Ja obcakrajowca być tzw. innostranna

   Skąd wiesz? Rozmawiałeś z nimi, czy któryś dzielnych ratowników „popuścił farby” na ten temat ?.

 5. Zamknąć granicę dla tych wrogów Polski i Polaków.

 6. Wóz straży pożarnej też brał udział w kolizji że tak go fotografujcie?!

 7. Ja się pytam po co wy to robicie za każdym razem!!!

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas