Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na wiadukcie. Tworzą się spore korki (zdjęcia)

W tym miejscu w godzinach szczytu komunikacyjnego codziennie tworzą się korki. Dziś dodatkowo na jednym z pasów zderzyły się dwa auta. To spotęgowało problemy z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15 na wiadukcie w ciągu ul. Krochmalnej w Lublinie. Jak informują kierowcy, zderzyły się tam dwa samochody: osobowy i ciężarowy.

Oba pojazdy poruszały się w kierunku ul. Jana Pawła II. W pewnym momencie kierowca ciężarówki wjechał w tył znajdującego się przed nim auta osobowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Obecnie zablokowany jest jeden pas jezdni. Tworzą się korki.

Zderzenie dwóch aut na wiadukcie. Tworzą się spore korki (zdjęcia)

Zderzenie dwóch aut na wiadukcie. Tworzą się spore korki (zdjęcia)

Zderzenie dwóch aut na wiadukcie. Tworzą się spore korki (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

 1. Jechałem widziałem kuźwa co za ludzie nie ma ofiar to trzeba zjechać i nie blokować pasa ruchu najechane w tył auta czyli prosta sprawa jeszcze Policja powinna mandat za blokadę pasa ruchu wlepić kierowcom

  • Odrobinę wyrozumiałości tak naprawdę to nie ma gdzie zjechać to wiadukt. Najbliższe rozsądne miejsce to nowy CPN BP dopiero za rondem ale to trochę daleko.

 2. Dobrze, że przynajmniej kamizelki… o kamizelkach na forum piszą.

  • Wciąż kłopoty z pracą mózgu? Niedobrze…
   Na co komu tutaj kamizelki, skoro ogromne auto stoi na odcinku wiaduktu, gdzie prędkość jest ograniczona do 40kmh, a podczas postoju zderzonych aut jeszcze bardziej.
   Widzę, że Franio nie widzi różnicy, między ogromnym stojącym autem, przy którym stoi człowiek i nie da w nich wjechać, bo ruch jest spowolniony, a ludzie przy autach nie poruszają się z prędkością tumanów na rowerach, jadących przez nieoświetlone wsie. W dodatku, taki pseudorowerzysta może w ułamku sekundy wyskoczyć z chodnika na asfalt, wyjechać zza auta albo zwyczajnie, po głupkowatemu powężykować bo na asfalcie był głaz wielkości łebka od szpilki!

 3. Policja powinna się wziąć za takie malapety co paraliżują część miasta bo się zderzak zarysował.
  Może zaraz piesi przechodząc przez PdP staną na środku bo ich noga zabolała?
  Ludzie włączcie myślenie!

Dodaj komentarz

Z kraju