Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na ekspresówce. Dwie osoby w szpitalu

Dzisiaj po południu na drodze ekspresowej S17 zderzyły się dwa auta. Były spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16:30 w miejscowości Bogucin. Tuż za węzłem Jastków zderzyły się dwa auta: renault oraz hyundai.

Na miejscu wypadku interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowano je do szpitala w Lublinie.

Policja ustala teraz dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Przez ponad godzinę ruch w miejscu wypadku był utrudniony.

Zderzenie dwóch aut na ekspresówce. Dwie osoby w szpitalu
Zderzenie dwóch aut na ekspresówce. Dwie osoby w szpitaluZderzenie dwóch aut na ekspresówce. Dwie osoby w szpitalu

(fot. OSP KSRG Garbów – DZIEKUJEMY!)
2014-11-03 23:44:13

40 komentarzy

 1. a może by tak po prostu patrzeć w lusterka przy zmianie pasa ruchu z prawego na lewy… LUB … nie wp********** się na centymetry przed kogoś maskę… czasem lepiej przyhamować

 2. Spuscili pieski z lańcucha to biegają bez ograniczeń.Jakieś sreberko na stałe by się przydało żeby poskromić tych co na expresówce czują powiew braku kagańca.

  • sreberko nic nie da bo Ci co jeżdżą po 200 km/h posiadają CB-radio 😉 bardziej przydałby się odcinkowy pomiar prędkości ale żeby było rozsądnie to karać tylko tych których średnia przekracza 140 km/h 😉 czasem trzeba wyprzedzić szybciej kilka ciężarówek

   • CB tez misiaczki słuchają. prędzej czy później nabijacz kasy wymyślą na ten odcinek bo teraz to hulaj dusza jest

 3. Dzięki potrójny iksie – teraz już będę wiedział, że jak sie ma zamontowaną kamerkę to się „wj****” i sie jest winnym.
  Nie chcę mieć kamerki!!!

 4. To auto rozbiera sie palcami..

 5. Co wy chrzanicie i porownojecie koreanska tandete do 10 letniego bmw które ma dużo twardsze blachy

 6. Idioci… jakie strefy zgniotu…? O czym wy bełkoczecie? Zobaczcie że hjundaj dostał w sam brzeg nadwozia, tylna klapa ledwo ruszona. Po drugie to bus jest na ukraińskich blachach, więc na monotonnej ekspresówce mial prawo przysnąć jadąc którąś setke km z rzędu bez tacho. Gawiedź cebulaki, zawsze najmądrzejsi w gadaniu… kierowcy za dyche

Z kraju