Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut w centrum Lublina. Jedna osoba ranna

Dzisiaj wieczorem na ul. Dolna 3 Maja doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:30 na ul. Dolna 3 Maja w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, renault megane oraz citroen C2. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, do zdarzenia doszło gdy kierujący renault jadąc w kierunku al. Solidarności z powodu zbyt dużej prędkości na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą. Pojazd wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym pod górę citroenem a następnie zatrzymał na latarni.

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, dwa zastępy straży pożarnej a także policja. Kierująca citroenem kobieta została przewieziona do szpitala. Jak ustaliliśmy, nie doznała ona poważnych obrażeń ciała. Kierujący renault był trzeźwy.

Przez ponad godzinę całkowicie nieprzejezdna była ul. Dolna 3 Maja. Policjanci kierowali ruch objazdami. W zamkniętej dla ruchu ulicy utknęło kilka autobusów komunikacji miejskiej, które nie mogły na wąskiej ulicy zawrócić czy też wycofać.

Obecnie ruch powinien wracać do normy.

Zderzenie dwóch aut w centrum Lublina. Jedna osoba ranna

(fot. lublin112)
2014-03-15 19:20:25

5 komentarzy

 1. Normalnie „renaulty” tak szybko nie jeżdżą, ale było z górki…
  Ten nawet z górki prędko nie pojedzie.
  Może to i dobrze, zanim właściciel załatwi kredyt na nowszy, będzie bezpieczniej na drogach o jakiś tam nikły procent.

 2. Sołtys to nie pan tylko wieśniak, twój ursus tyle nie wyciągnie co reno

  • „john’ie” – masz złe info o mnie
   Co prawda pochodzę ze wsi, ale nigdy nie miałem z tego powodu do kompleksów i cięgnika też nie.
   Jestem emerytem,(ale nie emerytowanym sołtysem), a ksywa, (po polsku: nick 🙂 ) jak ksywa. Jedni nazywają się „john”, inni 112.pl, a ja, Pan Sołtys z lublina. Pozdrawiam milutko w „świętą” niedzielę.

   P.S.
   I żeby zaspokoić Twoją ciekawość do końca: jeżdżę czerwonym, „wypasionym” Fordem focusem kombi i wcale nie na fiejowskiej rejestracji. 🙂

 3. sołtysie tak się zastanawiam kiedy przestaniesz dziamolić na tych forach bo wszystko musisz niestety opatrzyć swoim durnym komentarzem, nie wiem idź pobiegaj, napij się piwa, albo upuść sobie trochę emocji prawą ręką i daj ludziom żyć, serdecznie pozdrawiam

 4. Emerytowany piernik