Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie ciężarówki z autem osobowym na stacji paliw. Kierowca cysterny nie zachował ostrożności (zdjęcia)

Kierowca ciężarówki, wykonując manewr skrętu, doprowadził do zderzenia z volvo. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w Bełżycach. Na stacji paliw przy ul. Lubelskiej zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nam wyjaśnia kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, do zdarzenia doprowadził kierujący DAF-em mężczyzna. Wykonując manewr skrętu nie zachował on należytej ostrożności.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym.

Zderzenie ciężarówki z autem osobowym na stacji paliw. Kierowca cysterny nie zachował ostrożności (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Szymon)

10 komentarzy

 1. Kuzwa jaki mandat? Zabrac prawko,bo jest zagrozeniem na drodze,jak nie potrafi wyjechac poprawnie to niech udzie puszki zbierac

 2. czyli Volvo jednak wypadkowe

 3. no k.. de..

 4. Cysterna zapewne stała. Volvo cichcem podjechało jakby innych instrybutorów nie było tylko akurat ten wybrał i rach ciach zrobione.

  • No jak ciężarówka stoi to już wogóle nie powinien na stację wjeżdżać. ?‍♀️ No co za myślenie? nie raz tankowałam obok ciężarówki i jakoś kierowca potrafił wyjechać bez uszkodzenia mi auta. Ten kierowca wogóle nie powinien jeździć autem. Żadnym.

 5. Miałem podobnie

  Wyjeżdżając że stacji paliw ciężarówka musiałem się ustawić pod lewą stronę żeby skręcić w prawo z racji tego iż wyjazd ze stacji jest wąski i droga na którą miałem zamiar wyjechać jest bez pobocza a byl spory ruch to trzeba było czekać. Jak się doczekać to zaczęłem wyjeżdżać a tu nagle bum. Co było? Otwórz auto osobowe chciało być szybsze. No i było… Szybko staracil bok i część przodu po przesunięciu o parę metrów.Kierujący samochodem osobowym stwierdził że to moja wina bo byłem ustawiony pod lewą stronę pomimo włączonego kierunkowskazu w prawo cały czas . Po przyjeździe patrolu, wysłuchaniu świadków oraz monitoringu stacji kierujący zmienił jednak zdanie ale nie zmieniło się to że zostało mu zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące i spory mandat.
  ..

  • Dokładnie to samo mnie spotkało w zeszłym roku. Tyle, że kierującą była Pani. Reszta podobnie.

Wiadomości z info112