690 680 960

Zderzenie BMW z volkswagenem. Młodzi kierowcy wzajemnie obwiniali się o spowodowanie wypadku (zdjęcia)

Bialscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego wypadku w miejscowości Kolonia Horbów. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 23 w miejscowości Kolonia Horbów w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu tam dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu policjanci ustalili, że 18-latek kierujący samochodem osobowym marki BMW zderzył się z jadącym przed nim volkswagenem. Do zdarzenia doszło podczas wykonywania przez kierowcę BMW manewru wyprzedzania. Po zderzeniu passat wjechał do rowu i dachował. Kierujący volkswagenem 19-latek z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Trafiła tam również pasażerka volkswagena.

W trakcie prowadzonych przez mundurowych czynności, nastolatkowie wzajemnie wskazywali, że to kierowca drugiego auta zajechał drogę doprowadzając do zderzenia. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia

(fot. Policja Biała Podlaska)

12 komentarzy

 1. „Młodzi kierowcy wzajemnie obwiniali się o spowodowanie wypadku.”

  -obaj mają rację, bo ani jeden, ani drugi nie potrafi kierować

 2. Energia elektryczna

  Wypadek z udziałem BMW który nie jest policyjny to teraz mało spotykane zjawisko!

 3. Aby zajechać drogę to trzeb być z przodu… Chyba, że kierujący BMW jechał na wstecznym i dlatego ma uszkodzony przód… Kiepska obrona kierowcy VW.

 4. Godzina 23, kierowcy 18 i 19 lat, BWW, VW – czyżby jakiś wiejski wyścig?

 5. Gnojki tak mają zaczynasz ich wyprzedzać A oni gaz w podłogę. Ostatnio tak miałam jadąc do lublina wiozlam chorą mamę do szpitala. Trochę mi się spieszylo i zaczęłam wyprzedzać auto.A tam gnojek za kierownicą i ja równo z nim on przyśpiesza. Mam trochę stare auto a on jechał nowa insygnia. Może to go zdenerwowało. Na szczęście miałam spory zapas mocy bo ledwo się schowalam przed autem z naprzeciwka.

 6. kierowca VW jechał z kobietą i poniosły go ambicje że taki szrot chce go wyprzedzić i dał mu straszonko zajeżdżając drogę ale kierowca szrota nie cykał nic i zepchnął go do rowu . Jednak BMW znowu górą !

 7. prawie jak wszyscy komentujący ten incydent

 8. No o i co ? panowie policjanci nie potrafili rozstrzygnać kto tu jest winny ? Przecież ewidentnie widać ze ten z przodu w vw ,nie chciał dać się wyprzedzić BMW i zajechał mu drogę czego się ten z tyłu nie spodziewał i doszlo do zderzenia …zasadniczo to zwykle winny jest ten z tyłu .ale w tej sytuacji …hmm…ciekawe jak rozstrzygną to panowie policjanci ….w sumie to jak nie było tam ciągłej ,to ten z tyłu mógl wyprzedać …

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas