690 680 960

Zderzenie BMW z fordem na skrzyżowaniu. Jedno z aut wpadło jeszcze do rowu (zdjęcia)

Zakończyły się już działania służb ratunkowych w miejscu zderzenia dwóch pojazdów w Żyrzynie. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15 w Żyrzynie w powiecie puławskim. Na drodze powiatowej, łączącej Żyrzyn z Baranowem, zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i BMW. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Kotliny. Po zderzeniu pojazdów BMW wypadło z drogi do rowu taranując po drodze znaki.

Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób. Wszyscy samodzielnie opuścili auta jeszcze przez przyjazdem służb ratunkowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Teraz policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenie dokładnych okoliczności oraz przyczyn kolizji. Nie ma już utrudnień w ruchu.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

4 komentarze

  1. Jedno z aut wpadło jeszcze do rowu – widocznie auto uznało, że tam jest jego miejsce.

  2. Wypadek wydarzył się o 15-tej, teraz jest kilkanaście minut po 17-tej i już nie ma utrudnień ?
    Zwykle celebrowanie byle stłuczki trwa 3-5 godzin.

  3. kolejny cymbalista w BMW ?

  4. Oba rydwany walone lewym przodem to wygląda, że jechali naprzeciw siebie i zderzyli się czołowo, co by sugerowało, że bmw wyniosło na zakręcie bo pewnie za wolno jechał, za dobre miał opony i ogólnie za dobry kierowca na zbyt złą drogę.

Kursy walut

  • USD 4.2559zł 0.75%
  • GBP 5.2567zł 0.55%
  • EUR 4.5376zł 0.34%
  • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas