Zderzenie BMW z jeepem na skrzyżowaniu. Dwie osoby w szpitalu

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Jana Pawła II koło Selgrosa. Na miejscu wypadku pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 12:15 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Gęsią zderzyły się dwa samochody osobowe BMW i jeep. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policji.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna wyjeżdżał z ul. Gęsiej. Z kolei kierowca jeepa jechał ul. Jana Pawła w kierunku al. Kraśnickiej. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące jeepem. Przetransportowano je do szpitala. Wiadomo już, że przyczyną wypadku było zignorowanie sygnalizacji świetlnej przez jednego z kierujących. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają który z kierowców wjechał na czerwonym na skrzyżowanie. Występują utrudnienia w ruchu.

IMG_20180923_131604IMG_20180923_131518IMG_20180923_123327IMG_20180923_122902
(fot. lublin112)
2018-09-23 13:10:51

Zobacz również

27 komentarzy

  1. na 1wszym zdjeciu jeeb z rejestracja straż? bo nie widze dokladnie?

  2. Zderzenie BMW z jeepem – przyje…ał kocioł garnkowi?

  3. widac ze nawet stara bema mocniejsza od plastikowego jeepa. jeppy to kupuja dziady co nie stac na bmw x5 albo merca ML i taka prawda dziady hehehehehe moj brat jak przyjezdza z uk swoja x5 4.6 IS to zawsze sie smieje z dziadow dwa razy od niego starszych co nadal jezdza pasatami heheheheh smiejemy sie z takich dziadow . Tez zawsze jak przyjezdza swoim autem to odstawiam moja e60 535d do garazu i jezdzimy jego bema bo mozemy sobie nawet na trawnikach i miejscach dla inwalidow stawac na luzie i nic nam nie zrobia bo nie na polskich blachach heheheheheh czasami jakis konfident zacznie zdjecia robic to mu krzyczymy zeby do uk wysylal i sie z dziada biedaka smiejemy hehehehehehehe

    • Powtarzasz się psie, Nie potrafisz nic mądrego i nowego napisać. Twój brat jest takim samym obszczymurkiem jak i ty hahahaha.

    • I nawet nie wiesz jaki ty głupi jesteś tak samo jak twój brat. Co do parkowania na miejscu dla inwalidów się zgodzę bo widać, że to miejsce dla was z takim upośledzeniem. Lecz jesli chodzi o mandat, to spokojnie samochód może zostac odholowany i poza mandatem brat widmo może dostac zakaz wjazdu na teren RP tym pojazdem. Tak samo masz głupiego brata jak i swoją bmwioskę. Nie smieję się z takich jak ty ale bardzo współczuje rodzicom. jeden dziurawy kondom i meczą się całe życie ….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)