Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Stracił przytomność, trafił do szpitala. W mieszkaniu policjanci znaleźli podejrzane substancje

Trwa ustalanie jaką substancję zażył mieszkaniec Poniatowej, który stracił przytomność i trafił do szpitala. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania znaleźli biały proszek i woreczek z tabletkami.

W miniony piątek policjanci otrzymali zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że mieszkańcowi Poniatowej udzielana jest pomoc medyczna.

Policjanci ustalili, iż 25-letni mężczyzna chwilę wcześniej na balkonie palił papierosa gdy wrócił do mieszkania stracił przytomność przewracając się na podłogę. Obecna na miejscu dziewczyna wezwała służby ratunkowe.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Mundurowi podczas przeszukania mieszkania wynajmowanego przez 25-latka natrafili na woreczki z zawartością proszku koloru białego o wadze 0,8 grama oraz 0,7 grama, a także dwa woreczki z zawartością 19 sztuk tabletek.

Użycie narkotestu potwierdziło obecność w proszku substancji psychoaktywnych pochodnych amfetaminy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

2018-09-23 11:45:09
(fot. Policja Opole Lubelskie)

6 komentarzy

 1. Nikt mu w nos nie pchał. Zwykły ćpyk. Nad czym sie rozwodzić.

 2. Jak tylko na tyle „wróci do siebie”, że będzie mógł przełykać, podać mu to co tak skrzętnie zgromadził, niech zeżre i po ptokach.
  I rodzina będzie zadowolona i grabarz – o panu księdzu i należnych mu „cołaskach” nawet tym razem nie wspomnę

  • Halo, halo!!! Zapomniałaś o organiście!!! Podła bydlaro!

   • Otrzymałem taką wiadomość: Wysyłasz kolejne komentarze zbyt szybko. Zwolnij troszkę.
    Uwaga! Odpowiadam:
    Jak wysyłanie jednej wiadomości raz na 5 minut to dla Was za szybko, to szybciej, kjuźwa, pracujcie. 😆

 3. Na jakiej podstawie policjanci przeszukali mieszkanie? Mieli nakaz? Poszkodowany był poszukiwany, czy o coś oskarżony i skąd w mieszkaniu wzięła się policja? Dziwne.

Wiadomości z info112