Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trolejbusu z pojazdem osobowym w centrum Lublina. Są spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W środę przed południem w centrum Lublina doszło do zderzenia pojazdu komunikacji miejskiej z samochodem osobowym. Na miejscu pracują służby, występują spore utrudnienia z przejazdem.

33 komentarze

 1. Do jakiej tragedii musi dojść, żeby w końcu ktoś się zabrał za te bolty? Codziennie kolizje nie wystarczą?

  • A skąd info, że to kierowca bolta wjechał na czerwonym?

  • W „stolycy” regularnie dochodzi do gwałtów w tego typu przewozach, a mimo to nikt z tym nic nie robi. PIS obiecał żadnych imigrantów w 2015, a od objęcia ich rządów coraz więcej opalonych na ulicach naszego pięknego miasta.

  • W „stolycy” regularnie dochodzi do gwałtów w tego typu przewozach, a mimo to nikt z tym nic nie robi. Jego Ekscelencja Jarosław obiecał żadnych imigrantów w 2015, a od objęcia ich rządów coraz więcej opalonych na ulicach naszego pięknego miasta.

 2. W autobusie zwykle jest kamera, w tym przypadku równe szanse na „późne zielone” autobusu i „typową przypadłość boltów”.

 3. Wina oczywiście MPK kierowca jeździ jak wariat w końcu się może doigra..
  Obniżyć pensje!! 18/19PLN Brutto to za dużo za 12PLN brutto niech jeździ!!!! Zwiększyć liczbę godzin!!! Żeby na suchy chleb starczyło..
  Ciekawe ilu kierowców niedługo zostanie będą ludzie na piechotę chodzić a nie komunikacja miejska bo nie będzie miał kto prowadzić tego dobytku!

  • 19PLN brutto? miałem prawko robić w MPK nic z tego wracam do biedronki

  • MPK Lublin szykuje sie do braku kierowców będzie operatorem lubelskiego roweru miejskiego chcesz gdzieś podjechać jedź rowerem nie czekaj na autobus bo może nie przyjechać xD

   • Bolt już zaciera ręce będzie za miskę ryżu jeździć jak nie będzie autobusów hahaha

   • I tak będzie .Za takie stawki nie będzie miał kto jeżdzić. Emeryci odchodzą a nowych nie widu ni słychu .A prezesik nie widzi potrzeby podniesienia stawek .Ale jak to mówią „kij ma dwa końce”.

 4. MPK Lublin szykuje się na brak kierowców bedzie operatorem lubelskiego roweru miejskiego chcesz gdzieś podjechać to pedałuj xD

 5. No jak nie jak tak. Dziś rano na rondzie Cybulskiego Bolt śmignął mi na czerwonym.

 6. Chciał bym zobaczyć nagranie z kamerki w autobusie. Widać że mógł wyhamować dużo wcześniej bo przecież nie miał prędkości w tym miejscu a zatrzymał sporo za skrzyżowaniem, ale lepiej gaz w podłogę i co będzie, niech bolt ma nauczkę.

 7. Standard tego skrzyżowania. Skręcają z Okopowej w Narutowicza na warunkowej strzałce bez zatrzymania albo jeszcze częściej na czerwonym.

  • Idąc tokiem twego myślenia to znaczy że ty go nie masz. Nie zdajesz sobie sprawy z gwałtownego hamowania autobusu. Zbiórka pod przednią szybą i kilka uszkodzeń. Zadowolony BOLT pojedzie a kierowca autobusy ma początek problemów. Wiec się głupio niw wypowiadaj. Takich baranów jacy jeżdżą w Boltach trzeba eliminować z drogi. Oby kiedyś tobie nie wymusił pierwszeństwa.