690 680 960

Zderzenie autobusu komunikacji miejskiej z pojazdem osobowym. Utrudnienia w ruchu na ul. Jana Pawła II (zdjęcia)

W sobotę rano w rejonie skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Armii Krajowej doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z pojazdem osobowym. W rejonie kolizji występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10:20 na ul. Jana Pawła II w Lublinie, na skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej zderzyły się dwa pojazdy, autobus komunikacji miejskiej i samochód osobowy.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono oba pojazdy jechały od strony ul. Krochmalnej. Kierująca kią kobieta zatrzymała się przed skrzyżowaniem, z kolei poruszający się za nią kierowca autobusu nie zdołał wyhamować i wjechał w tył pojazdu.

Ratownicy medyczni udzielili pomocy kobiecie z pojazdu osobowego. Na szczęście nie doznała ona poważniejszych obrażeń ciała. Kierowcy autobusu nic się nie stało. W autobusie nie było pasażerów. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu, utworzył się spory korek.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Tomasz – dziękujemy!)

11 komentarzy

 1. Nie no kto by pomyślał, a zwłaszcza zawodowiec że przed wjazdem na rondo można się zatrzymać….

  • Widzę kolego, że ty nieomylny jesteś. Kolejne zdarzenie drogowe komentujesz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Ktoś powinien uświadomić cię, że życie i sam człowiek jest tak niedoskonały (chyba ty jesteś wyjątkiem), że takie rzeczy będą się zdarzać nawet najwybitniejszym jednostkom. Nie należy wtedy drwić i osądzać tylko spojrzeć w lustro i pomyśleć, że jutro los może być mniej łaskawy akurat dla mnie.

   • ja płacę 3.20zł za za bilet i wymagam abym bezpiecznie, czysto i szybko został przewieziony z punktu a do punktu b.

    • O proszę pan z rodzaju klientów roszczeniowych- „on płaci on wymaga”. Szkoda czasu na dyskusję z kimś kto poza czubkiem własnego nosa nic więcej nie widzi. Na szczęście świat to nie tylko tacy egoiści jak ty 🙂 Zdrowia życzę.

    • Za 3.20zł , to nawet koza nie da. Trzeba jej wiązkę siana rzucić.

   • Pan Fi też kręcikółko z mpk?

 2. 13-ka i wszystko jasne. Zawsze trzeba być czujnym, zło czai się wszędzie.

 3. Drobna rada dla pana kierowcy. Zawsze patrzymy na ostatni samochód przed nami który chce wjechać na rondo. Do czasu jak na niego nie wjedzie ruch na rondzie nas nie interesuje !!! Klapki na oczy i tylko przed siebie. Ty byś wjechał a dziewczyna by poczekała aż zjedzie i bęc.

 4. Mieszkaniec Koziego Grodu

  Dlaczego w osobowe zamazane są rejestrację a w autobusie nie?? Czy nie powinno się traktować jednakowo obu uczestników zdarzenia? Są równi i rowniesji? Czy może dyskryminacj?

  • Autobusy to komunikacja publiczna, a nie prywatna. Poza tym nie ma takiego obowiązku, aby zasłaniać tablice.
   Pozdrawiamy

 5. Kierowca autobusu miejskiego i znowu! Biorą jak popadnie wszystkich łącznie zapewne rynek obcokrajowców to co się dziwić i pani radna co posłanka została nic z tym nie robi a może córka co chciała zatrudnić by pomogła ?? No tak teraz zatrudnienie wzrośnie i ciekawe gdzie zatrudniona jest i co pani poseł jej zaoferowała?? Może gazeta się zająć tą informacją i upublicznić?? Czy jak pani poseł to już nie??

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas