Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie audi z seatem na skrzyżowaniu w Lublinie. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Kolejne utrudnienia w ruchu po zdarzeniach drogowych w naszym regionie. Tym razem na skrzyżowaniu ul. Bohaterów Września i Zelwerowicza w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:20 na ul. Bohaterów Września w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zelwerowicza zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna wyjeżdżał z ul. Zelwerowicza i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku al. Solidarności. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na seacie, którego kierowca poruszał się w stronę obwodnicy. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu aut.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę audi przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Adrian – DZIĘKUJEMY!)

10 komentarzy

  1. Po co mi mózg? Mam aŁdi!

  2. Każdy kto korzysta z tego skrzyżowania wie, że nie jest ono wcale łatwe do pokonania. Trzeba dużej koncentracji i refleksu, żeby je pokonać.
    Oczywiście to nie dotyczy frania, bo jedzie w foteliku.

  3. wartość szkód materiałowych, koszty służb i koszty procesowa wystarczyły by na 20 sygnalizacji świetlnych tego bubla – tak wiem srele morele wszystkich pro kierowców ale na tak ruchliwym skrzyżowaniu światła powinny być, szczególnie że dziwnym trafem są na skrzyżowaniu z Akacjową. Codziennie jeżdżę przez to skrzyżowanie nieraz kilka razy i bez dyskusyjnie lewoskręt jest koncertowo utrudniony szczególnie kiedy teraz co chwila ktoś wyjeżdża ze stacji i do końca nie wiadomo czy nie wyskoczy na pas do jazdy na wprost….

  4. Farnio ja zwykle monotematyczny …Franiu weż snikersa

  5. Dlaczego tam nie ma ronda?

  6. Jakie tam spore utrudnienia, jechałem, widziałem, ruch był płynny, nikt nie stał zbyt długo, policja nie kierowała ruchem, co za głupoty znów gadacie.