Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Prokuratorskie śledztwo po wypadku pod Zakrzówkiem. Dwie osoby, w tym 3-latka, w ciężkim stanie (zdjęcia)

W minioną sobotę na trasie Rudnik Szlachecki – Wysokie doszło do poważnego wypadku. Cztery osoby trafiły do szpitala, w ciężkim stanie znajduje się 52-latka oraz 3-letnia dziewczynka.

Do zdarzenia doszło w sobotnie południe za miejscowością Zakrzówek na drodze wojewódzkiej nr 842, na trasie Rudnik Szlachecki – Wysokie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem dostawczym Iveco 27-letni mieszkaniec Lublina, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z volvo. Osobówką podróżowała kierująca 28-latka wraz ze swoją 52-letnią matką oraz 3-letnią córką.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafiły cztery osoby, kierowca iveco oraz trzy osoby podróżujące volvo. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratowniczego, aby dostać się do poszkodowanych osób. Najciężej ranna została 52-latka oraz 3-letnia dziewczynka podróżujące volvo.

27-latek został zatrzymany w związku z zaistniałym wypadkiem drogowym, a prowadzący postępowanie ustalą dokładne szczegóły wypadku drogowego. Dalsze czynności prowadzone są przez Prokuraturę Rejonową w Kraśniku.

Prokuratorskie śledztwo po wypadku pod Zakrzówkiem. Dwie osoby, w tym 3-latka, w ciężkim stanie (zdjęcia)

Prokuratorskie śledztwo po wypadku pod Zakrzówkiem. Dwie osoby, w tym 3-latka, w ciężkim stanie (zdjęcia)

(fot. Policja Kraśnik, nadesłane)

25 komentarzy

 1. Telefonik w ręku i sms-ki, no i nieszczęście gotowe. Standard, ostatnio na Al. Spółdzielczości Pracy typ blokował lewy pas…jechał wolno i cały czas z telefonem w ręku sms-y pisał. To są barany nie kierowcy. Szkoda tylko tych niewinnych ludzi…

 2. Popieram Klaudie. Zamiast pisać takie rzeczy weźcie do ręki różaniec i pomódlcie się za nie … To nic nie kosztuje, a może pomóc.. Niektóre komentarze są zbędne i nie na miejscu… Pamietajcie ,że czyta to również rodzina.. Ja jestem z nimi całym sercem i codziennie sie za nie modle … Znam je bardzo dobrze..

 3. Na pewno kurier korzystał z telefonu robią to nagminnie kiedy tylko nie mijam takiego kuriera to zawsze gdzieś dzwoni i zapewne się zagaił dużo nie trzeba

 4. A czy wie ktoś co z ofiarami w jakim są stanie a nie jakieś zbędne komentarze

 5. napewno nie bmw

  Pracowałem w firmie która dostarczała co dzień towar busami. Każdy kierowca przed 60-tką miał przygody. Wypadki. A ten jeden co nie miał wypadku to mu się włamali i ukradli kasę, dokumenty i kluczyki do prywatnego BMW. Potem musiał zezłomować BMW bo się nie opłaciło dorabiać kluczy.

 6. Teraz piszecie że wina smsów czy telefonu a jak wam kurier do drzwi zapuka i paka za pobraniem to problem macie żałosne dziady że wcześniej nie zadzwonił .. jesteście wszyscy tyle warci co nic .. szkoda tematu.

  Uszanowanie dla bliskich.

 7. Teraz ludzie tak jezdzol ostatnio jechałem prawo strona a samochud zatrzymywał się na lewej stronie a następny go wypszedzal następny samochud pszeciesz mnie widział że jadę do że że jechałem wolno i się prawie zatrzymałem a co by było jak bym jechał szypciej to wtedy czoluwka ludzie jerzdzol i niemyslol jak jerzdzol

 8. Wiadomo co z poszkodowanymi na chwilę obecną?

 9. Jeżdżą z mordami w telefonach i takie są efekty .Ciągle widzę kierowców czy to w prywatnych autach , tirach czy dostawczakach używających telefonu podczas jazdy … Wziąść się za to trzeba , karać surowo !!!!