Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie audi z fordem na skrzyżowaniu w Lublinie. Dwoje dzieci trafiło do szpitala (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na skrzyżowaniu ul. Bohaterów Września i Zelwerowicza w Lublinie. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Wyznaczono objazdy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17:10 na ul. Bohaterów Września w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zelwerowicza zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Zelwerowicza. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na kierowcy audi, który poruszał się ul. Bohaterów Września w stronę obwodnicy. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Dwoje dzieci, które podróżowały fordem, przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

Zderzenie audi z fordem na skrzyżowaniu w Lublinie. Dwoje dzieci trafiło do szpitala (zdjęcia)

Zderzenie audi z fordem na skrzyżowaniu w Lublinie. Dwoje dzieci trafiło do szpitala (zdjęcia)

Zderzenie audi z fordem na skrzyżowaniu w Lublinie. Dwoje dzieci trafiło do szpitala (zdjęcia)

Zderzenie audi z fordem na skrzyżowaniu w Lublinie. Dwoje dzieci trafiło do szpitala (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

 1. Jeszcze nikt nie zauważył, że tam potrzebne jest lustro? Wystarczy, że ktoś stanie na pasie obok chcąc skręcić w lewo i w tym momencie zasłania wszystko. Za cholerę nie widać czy coś jedzie z lewej strony.

 2. Tu potrzebny jest fotoradar lub sygnalizacja świetlna, bo jadący do lub od obwodnicy zapier… jakj idioci nie zwracając uwagi na ograniczenia do 50 km/h

 3. Tak się kończy lekceważenie znaków pionowych i poziomych

 4. Ludzie, pamiętajcie że tam jest znak stop, nie można sobie po prostu przejechać, trzeba zatrzymać się na stopie! Dużo kierowców nie zatrzymuje się na stopie! Dużo kierowców nie zatrzymuje się na strzałce warunkowej! Nawet najlepszy kierowca może mieć moment słabości i coś przegapić. I nie mam na myśli tej konkretnej sytuacji z wypadku, bo nie wiem co tu się zdarzyło.

 5. Jeżdżę tamtędy kilka razy dziennie. Jeśli ktoś ma problem ze skrętem w lewo to niech jedzie w prawo i za kilkanaście metrów zawróci.
  Tylko nie róbcie tam świateł !!!!

  Policja kierowała dziś tam ruchem i patrząc na zachowanie kierowców którzy nie rozumieli sygnałów zaczynam się zastanawiać w których chipsach znaleźli prawo jazdy. Dramat !!!!

  • weź babo nie żartuj…nie robić świateł??? ile ma tu być jeszcze kolizji??? ile osób ma zginąć…bo jakiś matoł zaprojektował światła 200m dalej na skrzyżowaniu małej dróżki z polem…
   co będzie jak przedłużą Zelwerowicza do Zbożowej…chyba codziennie paru rannych…

   • Baba jak widac radzi sobie z wyjazdem z Zelwerowicza …. naprawdę mi i większości kierowców światła tam są niepotrzebne !!!!

    • teraz wyjeżdżasz…ja też bez problemu…ale jak widać dla innych jest duży problem…
     no i myślenie na przyszłość ma znaczenie…mam nadzieję, ze pan prezydent spełni obietnice wyborcze i połączy Zelwerowicza ze Zbożową…

  • Będą światła na 100%, ale jeszcze nie teraz. Jak wybudują cały ciąg Zelwerowicza do Sławinkowskiej, bo tam już robią się duże osiedla. Cały ruch ze Sławina pójdzie tą trasą, ale to jeszcze potrwa …

 6. 1. 90 % pojazdów ma źle ustawione światła-za wysoko, z tego powodu nie można ocenić szybkości i odległości auta.
  2. w tym miejscu zamiast klasycznego skrzyżowania powinno być rondo-rozwiązany problem szybkości przejazdu i bezpieczeństwa.

  • Lubię to.

  • zdecydowanie rondo – żadne światła nie poprawią tam bezpieczeństwa a jeszcze dodatkowy problem z serwisowaniem ….

   Chociaż zapewne znajdą się i kierowcy którzy i na rondzie się zderzą (ale tym razem może będzie to otarcie a nie dzwon)

   • „hociaż zapewne znajdą się i kierowcy którzy i na rondzie się zderzą (ale tym razem może będzie to otarcie a nie dzwon)” – hmm, czyżby? To popatrz sobie co się dzieje na rondzie Al. T. Mazowieckiego?

  • Ad2. Jak najbardziej by pasowało rondo zrobić, pewnie, że tak. Choć patrząc co się dzieje na nowym rondzie blacharzy, to mam poważne obiekcje, czy to tak pomoże …?! Tam jest pełno młodych „januszy”, ale na pewno zmusi do zwolnienia, a to już coś.

 7. Może jak zginie tam kilkanaście osób , ktoś zastanowi się czy nie należy zrobić tak sygnalizacji świetlnej identycznej jak na skrzyżowaniu dalej ( z ul.Akacjową) w kierunku obwodnicy . No , ale tam pewnie „KTOŚ” mieszka.

 8. Dobrze że jechali audi a nie bmw to im się nic bardzo nie stało.