Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenia pojazdów na ulicach Lublina: Utrudnienia na Turystycznej

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło późnym wieczorem w Lublinie.

Około godziny 22-giej na al. Solidarności, na wysokości stacji paliw, przed skrzyżowaniem z ulicą Kompozytorów Polskich doszło do zderzenia samochodu osobowego daewoo tico z ciężarową scanią. Podczas zmiany pasa ruchu małe auto zostało zahaczone a następnie bokiem dostało się przed ciężarówkę. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna jednak okazało się, że ani kierująca tico jak i kierowca scanii nie odnieśli obrażeń. Funkcjonariusze policji ustalają na miejscu okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień dla kierujących.

Zablokowany jest natomiast jeden pas ruchu na ulicy Turystycznej, gdzie przed 22:30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wstępnie ustalono, na tył skręcającego w lewo, na jedną z posesji mercedesa, najechał terenowy hyundai. Oba pojazdy zostały znacznie uszkodzone i blokują pas jezdni w kierunku Łęcznej. Straż pożarna wahadłowo przepuszcza pojazdy. Jak się okazało żadna z osób podróżujących autami nie doznała poważniejszych obrażeń.

Tymczasem w dalszym ciągu występują utrudnienia na trasie do stolicy. W okolicach miejscowości Gończyce doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki seat. Do szpitala przewieziono zarówno motocyklistę jak i kierowcę osobówki. Ruch wahadłowy w tym miejscu może potrwać do północy.

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112