690 680 960

Biłgoraj: 130 gramów substancji psychotropowych w domu 35-latka

Policjanci z Biłgoraja zabezpieczyli prawie 130 gramów najprawdopodobniej amfetaminy, którą ujawnili w jednym z biłgorajskich mieszkań.

Do zatrzymania doszło w niedzielę wieczorem. Biłgorajscy kryminalni weszli w posiadanie informacji na temat narkotyków, które miał posiadać w znacznych ilościach jeden z mieszkańców Biłgoraja. Realizujący tę informację kryminalni, weszli do mieszkania 35-latka, który twierdził, że nie posiada żadnych niedozwolonych substancji. Podczas prowadzonych przeszukań pomieszczeń, w meblach należących do mężczyzny ujawnili znaczną ilość substancji psychotropowych oraz przedmioty służące do porcjowania i dilerki.

Policjanci zabezpieczyli m.in. prawie 130 gramów najprawdopodobniej amfetaminy, ujawniając przy tym m.in. 7 worków z zawartością po 100 sztuk w paczce mniejszych woreczków zapinanych strunowo, tzw. dilerek. Ponadto w trakcie przeszukań funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli również wagę elektroniczną, młynek metalowy, oraz ponad 7 gram substancji roślinnej. Jak ustalili, 35-latek w przeszłości był karany m.in. za pobicia i rozboje – informuje KWP Lublin.

Biały proszek przypominający amfetaminę oraz zabezpieczoną substancję roślinną sprawdzono narkotesterem, który dał wynik pozytywny, który potwierdził, że są to substancje psychotropowe.

Zabezpieczone środki odurzające zostaną przesłane do laboratorium do badań. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, gdzie czeka na przedstawienie zarzutów. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających 35-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas