690 680 960

Rozpoczynają się powroty z weekendu: Są już pierwsze wypadki

Piękna słoneczna pogoda sprawiła że kto tylko mógł wyjechał z miasta. Tłumy ludzi znajdują się nad praktycznie każdym akwenem wodnym w regionie.

Jednak zbliża się wieczór a co za tym idzie rozpoczynają się powroty do domów, na opustoszałych do tej pory drogach zaczyna przybywać samochodów a co za tym idzie trafiają się osoby, którym zaczyna się śpieszyć i robi się niebezpiecznie. Gdy do godziny 15-tej zdarzyło się tylko kilka drobnych kolizji, to właśnie teraz, wieczorem, służby ratunkowe odnotowują zwiększoną ilość zdarzeń drogowych.

Utrudniony jest przejazd krajową 17-tką gdzie około godziny 18-tej w miejscowości Żyżyn doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zdarzenie miało miejsce na 100 kilometrze trasy, w okolicach lasu. Jak nas informują czytelnicy, dodatkowo przed rondem w stronę Lublina tworzy się spory korek, samochody przemieszczają się bardzo powoli.

Do kolejnego wypadku doszło o godzinie 16.35 w Międzyrzecu Podlaskim. Na ulicy Partyzantów zdarzyły się dwa samochody osobowe ford escort i mitsubishi galant. Na miejscu przez ponad godzinę działała straż pożarna oraz policja. Obecnie nie ma już utrudnień.

Są za to problemy z przejazdem w okolicy Jeziorek Międzyrzeckich, gdzie o godzinie 18:40 w miejscowości Bereza, motocykl zderzył się samochodem osobowym. Na miejscu jest straż pożarna oraz policja. Rannego motocyklistę przewieziono do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Z kolei na Roztoczu, w miejscowości Kaczórki na drodze z Krasnobrodu do Zamościa przed kilkunastoma minutami doszło do zderzenia dwóch aut. Nie są jeszcze znane szczegóły, jednak są spore utrudnienia z przejazdem. Tak samo jak w miejscowości Wytyczno na trasie z Włodawy do Lublina.

Apelujemy do kierowców by jechali ostrożnie i bez pośpiechu a przede wszystkim trzeźwo. Nie należy zapominać że brawurową jazdą naraża się swoich najbliższych, którzy siedzą obok. Warto wyjechać odrobinę wcześniej, by przemieszczać się z bezpieczną prędkością i po dojechaniu znaleźć czas na odpoczynek.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.476zł -0.17%
  • GBP 5.4484zł 0.19%
  • EUR 4.6976zł 0.02%
  • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy