690 680 960

Zdenerwował się na właściciela sklepu, wybił mu okno (zdjęcia)

Bialscy policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia witryny w jednym ze sklepów na terenie Białej Podlaskiej. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna tłumaczył swój czyn zdenerwowaniem na właściciela placówki handlowej.

W połowie stycznia tego roku bialscy policjanci przyjęli zgłoszenie o uszkodzeniu witryny jednego ze sklepów na terenie miasta. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że po przyjściu do sklepu zauważyła wybite w kilku miejscach okno, a w środku fragment cegły i betonu, które prawdopodobnie wykorzystał wandal. Wartość strat oszacowana została na kwotę około 2 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. W trakcie prowadzonych czynności ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami swoje zachowanie tłumaczył faktem, że zdenerwował się dzień wcześniej na właściciela. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdenerwował się na właściciela sklepu, wybił mu okno (zdjęcia)

Zdenerwował się na właściciela sklepu, wybił mu okno (zdjęcia)

Zdenerwował się na właściciela sklepu, wybił mu okno (zdjęcia)
(fot. Policja Biała Podlaska)

7 komentarzy

 1. strażacy na bosaka

  Mały głód w niego wstąpił. A jak dobrze wiemy: głodny nie jesteś sobą

 2. Anioł cieć (dawniej; stróż)

  Zdenerwował się na właściciela sklepu, wybił mu okno, to właściciel powinien mieć prawo zdenerwować się ta bandziorka i tym samym kawałkiem betonu rozwalić mu pusty łeb.

  • Ta, a potem sąd główkowałby ze 3 lata, czy sklepikarz naruszył prawo do obrony, czy też go może nie naruszył, a w tym czasie sklepikarz siedziałby se za kratkami i czeeekaaał…

  • Od razu łeb? Na początek mógłby stuknąć mu w ślipa. Też by mu dobrze zrobiło😁

 3. Jestem ZA.

 4. szklarz z lublina

  Dwa tysie za 1,5 metra kwadratowego szyby zespolonej ???? Zrobię to za połowę ceny !!!
  brylski11 (małpa) wp (kropka) pl (pisać jak coś – link bez spacji)

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas