690 680 960

Zdążyli opuścić pojazd zanim rozwinął się ogień (zdjęcia)

W czwartek w rano w miejscowości Jabłoń doszło do pożaru pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowały trzy zastępy strażaków.

Do pożaru doszło dzisiaj po godzinie 10 w miejscowości Jabłoń na ul. Klonowej. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest pojazd osobowy.

Po przyjeździe na miejsce strażacy zastali znacznie rozwinięty pożar. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się przód samochodu. Samochód wyposażony był w instalację LPG, z której wydobywały się szczątkowe ilości gazu.

Po ugaszeniu pożaru zakręcono zawór na butli, schłodzono ją oraz sprawdzono cały samochód za pomocą kamery termowizyjnej. Kierującemu pojazdem oraz pasażerce nic się nie stało, opuścili pojazd przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. W działaniach udział wzięli: zastęp JRG Parczew, OSP Jabłoń, OSP Gęś.

(fot. PSP Parczew)

7 komentarzy

 1. Kolejna bomba na kołach. Ledwo przeżyli ale następny samochód też zagazują bo taniej. Bomby gazowe płoną i wybuchają ale polscy cebulacy i tak gazują samochody żeby przyoszczędzić 10 groszy na 100km.

 2. Pewnie ten samochód przed pożarem nie wyglądał lepiej. Przynajmniej teraz prędzej trafi tam, gdzie jego miejsce dawno było i nie będzie miejsca na Ziemi zajmował.

 3. Może i ty niedługo trafisz tam gdzie jest twoje miejsce czyli do Abramowic…

 4. Jasiek (ten z nad Kaśki)

  Kierującemu pojazdem oraz pasażerce nic się nie stało, opuścili pojazd przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej – przyznam, że ja też by nie czekał, aż przybędą bohaterscy druhowie i mnie uratują.

 5. Ekologiczny czynnik w klimatyzacji i kolejnego auta nie ma na drogach

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas