Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwa zdarzenia w jednym miejscu. Wjechał w ludzi, którzy wyciągali z rowu auto

Najpierw na zakręcie nie wyrobiła się kobieta, która wjechała w ogrodzenie. Gdy wraz z właścicielami posesji próbowała wyjechać, w ludzi wjechał kierowca fiata.

Wszystko wydarzyło się w piątek wieczorem w miejscowości Sól w gminie Biłgoraj. Kierująca volkswagenem 29-latka, jadąc drogą wojewódzką nr 858, na łuku jezdni straciła panowanie nad kierownicą, w wyniku czego jej auto wpadło w poślizg, zjechało z drogi i tyłem uderzyło w ogrodzenie jednej z pobliskich posesji. Właściciele domu słysząc huk wyszli na zewnątrz zobaczyć co się stało. Widząc auto zaparkowane w ich ogrodzeniu ruszyli na pomoc kierującej.

Na szczęście kobieta nie doznała żadnych obrażeń ciała. Wiec właściciele posesji którzy wyszli na zewnątrz, postanowili pomóc kierującej usunąć pojazd na pobocze. Wtedy z tego samego kierunku jazdy nadjechał fiat, którego kierowca również stracił na łuku jezdni panowanie nad kierownicą. Auto wjechało w ludzi, którzy zajmowali się wyciąganiem zaparkowanego w ogrodzeniu volkswagena.

Potrącone zostały dwie osoby, właściciele posesji: 32-letnia kobieta oraz 29-letni mężczyzna. Na miejscu interweniowała policja oraz pogotowie ratunkowe. Do szpitala przetransportowano kobietę, która doznała m.in. złamania miednicy. Dla mężczyzny skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach ciała. Wszyscy kierujący byli trzeźwi


Większy widok mapy

(fot. KPP Biłgoraj)
2014-12-27 19:20:24

9 komentarzy

 1. Potrącone zostały dwie osoby, właściciele posesji, 32-letnia kobieta oraz 29-letni mężczyzna. To 2 czy 3?

  • Dwie, zamiast przecinka powinien być dwukropek. Już jest prawidłowo.
   Pozdr
   red.

   • Po co się przejmować komentarzami jakiegoś pajaca czepiającego się interpunkcji. Takie padliny zawsze się znajdą. Olać to.

    • Sam żeś pajac i padlina. Niestety bez interpunkcji wiele zdań zmienia znaczenie diametralnie.

 2. tacy kierowcy to sankami bez zaprzęgu sobie lub komuś krzywdę zrobią.
  dużo zdrowia 32 latce życzę oby dobrze ją poskładali

 3. Wiklinowy nocnik

  jak zwykle wina baby za kółkiem

  • Skoro baby za kółkie niebezpieczne, to czym prędzej og garów je odsunąć należy, bo jeszcze Ci okrągłą pokrywką nocnik uszkodzą.

 4. A mnie na tył łuku jezdni, gdzie jak widać autka chętnie przejmują panowanie nad kierowcą, wyraźnie brak drzew, albo chociaż głębszego rowu (może być i słup).
  Następny pojazd wjedzie tym biednym ludziom do chałupy gdzie już nie ma ogrodzenia bo je ten babski talent zniszczył.,

Z kraju