690 680 960

Zbliżające się utrudnienia w ruchu na ulicach Lublina

W najbliższy poniedziałek nastąpi zamknięcie ul. Konopnickiej w Lublinie. Z kolei dzień później drogowcy rozpoczną prace przy nawierzchni na ul. Krochmalnej. W obu lokalizacjach należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Zamknięcie ul. Konopnickiej

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. informuje, że w dniach od 16 do 20 maja br. zostanie zamknięta ul. Konopnicka na odcinku od ul. Chopina do budynku przy ul. Konopnickiej 11. Dojazd do posesji ul. Konopnicka 8, 10 będzie możliwy od ul. Orlej. Utrudnienia w ruchu będą spowodowane budową przyłącza do budynku przy ul. Chopina 22.

Utrudnienia w ruchu w rejonie ul. Krochmalnej

We wtorek (17 maja) drogowcy, na czas frezowania nawierzchni ul. Krochmalnej oraz skrzyżowania ulicy Cukrowniczej z ul. Krochmalną, wprowadzą czasową organizację ruchu. Utrudnienia potrwają od godz. 7.00 do 18.00.

Na czas robót drogowych na ul. Krochmalnej – od skrzyżowania z ul. Cukrowniczą do ronda Sportowców i na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej i Cukrowniczej, ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Rozbudowa ul. Krochmalnej oraz rozbudowa wodociągu kolidującego z obszarem inwestowania to jedno z zadań realizowanej kompleksowej inwestycji związanej z Budową Dworca Metropolitalnego i modernizacją pobliskich ulic.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Krochmalna była robiona tylko studzienki się pozapadały
    Jakiś głupek wymyśla studzienki w pasie drogowym żeby łoić kasę

  2. Na Krochmalnej kopią i remontują od lat i co? I nic. Pracę szanują by starczyło na następne lata. Dopiero dostaną przyspieszenia gdy trzeba będzie dworzec otwierać. A tak na marginesie, najciemniej zawsze pod latarnią, prawda? (Gdzie jest siedziba ZDiM?)

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas