Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zauważyła leżący motocykl. Obok znajdowały się zwłoki mężczyzny

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku, jaki miał miejsce na lokalnej, bardzo rzadko uczęszczanej drodze w powiecie radzyńskim. Zginął tam motocyklista.

W niedzielę przed godziną 13, kobieta przejeżdżająca lokalną drogą prowadząca z Woli Chomejowej do miejscowości Sobole w powiecie radzyńskim, dostrzegła leżący na jezdni motocykl. Gdy podjechała bliżej, zauważyła, że obok leży mężczyzna nie dający oznak życia. Natychmiast powiadomiła o wszystkim służby ratunkowe.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, mężczyzna już nie żył. Był to 48-letni mieszkaniec gminy Borki, który kierował motocyklem.

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn śmierci motocyklisty. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

68-106844

(fot. Policja Radzyń Podlaski, nadesłane)
017-06-11 23:39:52

18 komentarzy

 1. ciekawe czy wyjeżdżając z domu pomyślał, że to może ostatnia jazda…

  • Pewnie nie…ponieważ nie znamy dnia i godziny ,kiedy się z tej ziemi zabierzemy.

   • Tak jest panie Andi – dlatego przed wyjściem, wyjazdem z domu na ten wszelki wypadek żegnajmy się z rodziną.
    I cieszmy się jak uda nam się cało wrócić „na kwadrat”.

 2. Pewnie nieoczekiwane spotkanie z dzikem lub inną zwierzyną leśną….

 3. Pewnie nieoczekiwanie spotkał się z naje… wieśniakiem

 4. Ciupciasek cichodajek

  Po mojemu to ciut za wcześnie zakończył sezon – ale cóż, na tyle mu „pasji” starczyło

  • tobie „pasji” nie starczyło nawet na mierny sarkazm…! Czy ty w ogóle wiesz co to jest pasja…? A może ten człowiek wracał z nocnej zmiany a motocykl jest jego jedynym środkiem transportu…? ale po co sie zastanawiać lepiej od razu głupi komentarz chlapnąć…

  • Ale ty. GŁUPI jesteś

  • dajesz i rozdajesz i nic ci w głowie nie zostaje. ustaw się w kolejce po rozum jeszcze raz

 5. O cho wiejska społeczność już od wczesnych godzin przy komputerach pokazuje swoistą klasę.

 6. Był to czyjś mąż i ojciec kolega a poprzednicy mają powód do drwin. Wstyd. Jak będziecie wiedzieli kiedy odejdziecie z tego świata to nie zapomnijcie się pożegnać z bliskimi.

 7. błogosławiony niech będzie ten ,który nie mając nic mądrego do powiedzenia nie obleka tego w słowa

 8. Nie jest to jakaś maszyna pozwalająca rozwijać prędkości ogromne więc może człowiek dostał zawału bądź zasłabł i wypadek był skutkiem a nie przyczyną utraty życia. Szkoda człowieka bo zginąć na takiej popierdułce to trzeba mieć niefarta.

 9. Ale hipolicie niektórzy, prawda jest taka że dużo osób teraz kupuje 125tki bo są na prawo jazdy kat b, po tych cienkich kółeczkach widzę że to właśnie taki motor, a często początkowy „motocyklista” który nigdy nie jeździł na motorze który jedzie więcej niż 40km/h to nie wie co to jest chociażby przeciwskręt który działa właśnie przy większej prędkości i pierwszy zakręt przy większej prędkości to tragedia… A to tylko kropla nie w morzu ale w szklance bo aż tak skomplikowane to nie jest ale trzeba się i tak dużo nauczyć zanim się wsiadzie na Moto, oczywiście jest to tragedia i niech pokój będzie dla jego duszy.

Wiadomości z info112