690 680 960

Zatrzymano obywatela Mołdawii który nielegalnie przekroczył granicę

Normal
0
21

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej dokonali zatrzymania nielegalnego migranta.

 W poniedziałek jeden z funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas gdy przejeżdżał prywatnie przez miejscowość Zaręka w pow. hrubieszowskim zauważył dziwnie zachowującego się młodego mężczyznę. Patrząc na jego ubiór a także wygląd funkcjonariusz podejrzewał iż młody mężczyzna może być nielegalnym migrantem.

Pogranicznik natychmiast skontaktował się ze swoimi kolegami będącymi na służbie w Placówce NOSG w Dołhobyczowie. Na miejsce przyjechał patrol, który zatrzymał mężczyznę, który następnie został przewieziony do Placówki Straży Granicznej. Podczas kontroli legalności jego pobytu okazało się że obcokrajowiec nie posiada przy sobie żadnych dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy państwowej oraz pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Ustalono że zatrzymanym jest 20-letni obywatel Mołdawii, który pokonując pas drogi granicznej nielegalnie przekroczył granicę państwową z Ukrainy do Polski. Został on przekazany służbom granicznym Ukrainy.

 
(fot.NOSG)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie