Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zatrzymała na gorącym uczynku sprawcę rozboju. Policjantka z Chełma odznaczona medalem (zdjęcia)

W trakcie obchodów Święta Policji chełmska policjantka st. post. Katarzyna Gadzała odznaczona została medalem im. podkomisarza Andrzeja Struja. Funkcjonariuszka zatrzymała na gorącym uczynku sprawcę rozboju na 76-latku.

41 komentarzy

 1. kobitki wieksze od tego garbatego pożal się Boże ministra.

 2. Zwracam uwagę że spódniczka tej pani policjantki nie jest zgodna z regulaminem . Jest za krótka . Na pierwszych zdjęciach są inne policjantki w przepisowym umundurowaniu. Nie podoba mi się to wszystko.

  • Kierowcabombowca

   Jakby miała dłuższą spódniczkę, to by nie dogoniła przestępcy. No i byłaby tak trochę mniej medialna. Tak, jak ta smutna blondynka w garsonce.

 3. widać to wyraźnie typowa kobyła z pisowskiego smrodu

 4. PierreDolnienty

  Czy, jak pan Janek z budowy za rogiem, złapie złodzieja sklepowego, to też tutaj o tym napiszecie i obwołacie go bohaterem? Czy raczej nie bo to zwykły robol a nie bohater w mundurze? Chory kraj.

  • Oczywiście, o takich osobach też piszemy. Przed pozostawieniem komentarza, warto było sprawdzić, co i gdzie się komentuje.
   Miłego wieczoru.

 5. Chore, przecież to należy do jej obowiązków.
  Tak jak z mieczem dla Rydzyka

 6. Kryminalista o przepraszam ułaskawiony przez dudusia , dlaczego robią referendum nie mają kagańca na kampanię .Czy w tym kraju kto rządził był ktoś za co odpowiedzialny ???????? idzie rewolucja KAMIENIOŁOMY W STRZEGOMIU #R?????????

Dodaj komentarz

Z kraju