690 680 960

Zastrzelił kota, bo przeganiał ptaki. Stanął przed sądem

Jeszcze w tym tygodniu sąd powinien ogłosić wyrok, w sprawie mężczyzny, który zastrzelił kota sąsiadów. Jak twierdził, ten przeganiał ptaki z ogrodu.

23 komentarze

 1. Ja tak informacyjnie zapytam.Znaczy że kot sąsiada morze wejść na moja posesje , bezkarnie się załatwiać,oznaczać moczem moje podwórko i drażnić moje psy, ja nie pochwalam zastrzelenia tego kota , ale co z jego właścicielem on nie ponosi żadnej kary?

 2. Masz racje. A Ty Pawel to sie zapisz do ortopedy, Bo na psychiatre to juz za pozno. Jak dzieci odziedzicza rozum po Tobie to tez ich odstrzela, bo beda glupsze niz zwierzeta. Takimi psychopatami jak Ty wiezienia sa zapelnione

 3. W tym kraju do więzienia idzie sie za zabicie zwierzaka bo za zabicie czlowieka jestes bezkarny

 4. Jeszcze nie słyszałem ,żeby ktoś dostał wyrok bezwzględnego więzienia za zabicie zwierzaka, w zawiasach to i owszem. Natomiast za zabójstwo człowieka trochę ludzi siedzi. To nie powielaj tych bzdurnych komunałów.

 5. Konkretny i Buli Torba w pełni was popieram.Ja też nie nawidzę tych zapchlonych zasranych sierściuchów wrzeszczy to sra itd bardzo dobrze że go zlikwidował,tylko szkoda że jednego żeby przynajmniej ze 30 to rozumiem sam ich gonie z podwórza .I jeszcze za to kara.Chory kraj.

  • Szymon, miłośnik kotów

   Idioto! Biedny kot, a ty życzysz mu śmierci! Polska, wzorowy kraj! Przestań poniżać Polskę, czyli swój kraj! USA jest najgorszym krajem na świecie, bo tam jest gorzej niż w Polsce! Psy są głupie, agresywniejsze, groźniejsze i złe od kotów. Jak można się znęcać nad kotami! To jest bardziej okrutne od znęcania się od psów! Psy też nie lubią, jak się ich dręczy, ja wiem o tym, ale koty jeszcze bardziej od psów tego nie lubią. Przestań idioto mówić takie bzdury!!!

 6. Szymon, miłośnik kotów

  Biedny kotek:( Ten głupi i niemądry dziad powinien być pobity i skazany na śmierć! Ptaki nie są takie ważne jak koty. Ale ptaki to zwierzęta, nie ludzie. Polska, wzorowy kraj!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas