Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnął za kierownicą, volvo przebiło ścianę domu. Przód pojazdu znalazł się w kuchni (zdjęcia)

W minioną sobotę w jednej z miejscowości w gminie Annopol kierowca pojazdu osobowego wjechał w dom. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna zasnął za kierownicą.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 16 w jednej z miejscowości w gminie Annopol w powiecie kraśnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu osobowego wjechał w budynek mieszkalny. Pojazd przebił ścianę i zawisł w pomieszczeniu kuchennym.

Policjanci ustalili wstępnie, że przyczyną tego zdarzenia mogło być zaśnięcie kierującego volvo. Domownicy na szczęście byli w drugim pomieszczeniu. Wezwany na miejsce Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nakazał mieszkańcom opuszczenie budynku, gdyż uszkodzona została instalacja elektryczna i wodociągowa, w związku z tym do czasu naprawy będą mieszkać u krewnych.

30-latek kierujący pojazdem był trzeźwy, opuścił auto o własnych siłach i nie odniósł żadnych obrażeń. Mundurowi z Komisariatu Policji w Annopolu ustalą w prowadzonym postępowaniu, czy zdarzenie mogło spowodować powszechne niebezpieczeństwo zagrożenia życia i zdrowia znajdującym się wewnątrz osobom.

Zasnął za kierownicą, volvo przebiło ścianę domu. Przód pojazdu znalazł się w kuchni (zdjęcia)

(fot. Policja Kraśnik)

30 komentarzy

  1. całe szczęście, że zasnął, to się skończy tylko mandatem. bo jakby zamiast skrajnie zmęczonym wsiadł za kółko mocno nawalony, to by mógł jeszcze zakaz dostać…
    kiedy w końcu zaczną eliminować d3b1li z dróg?! co, wsiadł wypoczęty, przejechał kilkadziesiąt minut i zasnął?