Zasnął za kierownicą na środku ulicy, z pojazdu dobiegała głośna muzyka. Miał ponad promil, był po zażyciu środków odurzających

Wczoraj na jednej z ulic Lublina kierowca hondy zasnął w pojeździe na środku ulicy. Mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu, znajdował się również pod wpływem środków odurzających.

Wczoraj nad ranem lubelscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na środku ul. Brzeskiej stoi pojazd, w którym śpi kierowca. Z samochodu zaś dobiegała głośna muzyka.

Na miejscu mundurowi potwierdzili te informacje. Samochód marki Honda posiadał uszkodzony reflektor oraz wgniecenia karoserii. Z wnętrza auta dobiegała głośna muzyka, a za kierownicą spał 26-letni mężczyzna.

Mieszkaniec Lublina po pobudce policjantów był bardzo nerwowy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Dodatkowo policjanci przeprowadzili test na zawartość narkotyków. Wstępne badanie wykazało obecność kokainy w organizmie 26-latka.

Mężczyzna został zatrzymany, zaś pojazd trafił na policyjny parking. Funkcjonariusze zdecydowali o pobraniu krwi, celem dokładnego zbadania zawartości narkotyków. Mundurowi sprawdzają, czy 26-latek wcześniej nie spowodował stłuczki. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat więzienia, dotkliwa grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

(fot. Policja)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Typowy: pieszy/rowerzysta/kierowca*.
  *) – niepotrzebne skreślić

 2. Ależ nienawistny komentarz. Co taki tu robi? I dlaczego mój nie przeszedł?

 3. Ale pasazera dowiozl na Brzeska. Jezdzil w Bolcie.

 4. Nn ie rozumiem jednej sprawy za co miał za rany samochód na parking p licyjny jak auto nie było w ruchu a kierowca spal , nie rozumiem o co tu chodzi

 5. Stał w miejscu silnik wyłączony spał Poco go budzili miał odlot Podwujna faza . Tak na serio to kołtun dał w Palnik w nocha moźe zasraniec Pszecholował z narkotykami i film mu sie urwał moim zdanie jest takie Powinien doźywotnio stracić Prawko ! Ćpun kiedyś kogoś zabije . Śmieć Za—ny.

 6. Erni geniuszu – czytaj ze zrozumieniem. Samochód stał na środku ulicy. Zmienia to postać rzeczy ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7456zł -0.15%
  • GBP 5.2969zł -0.15%
  • EUR 4.5453zł -0.38%
  • CHF 4.1413zł -0.43%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą