Piątek, 17 maja 202417/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zasnął przed fotoradarem, dachował dacią w rowie (zdjęcia)

To zaśnięcie było przyczyną wczorajszego dachowania pojazdu osobowego na drodze krajowej nr 17. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt poważnie nie ucierpiał.

Znane są szczegóły wczorajszego dachowania pojazdu osobowego w Fajsławicach na drodze krajowej nr 17, na trasie Piaski – Krasnystaw. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie.

Na miejscu policjanci ustalili, że 39-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, który kierował samochodem marki Dacia Duster w trakcie jazdy zasnął za kierownicą. Mężczyzna wjechał pojazdem do przydrożnego rowu, a następnie dachował.

Na szczęście 39-latek nie doznał poważnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Zasnął przed fotoradarem, dachował dacią w rowie (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw)

10 komentarzy

 1. Jeszcze kilometr, dwa i zatrzymam się.

 2. Czyli wychodzi na to, że znowu winny jest fotoradar.

  • W nocy oślepiają, w dzień zmuszają kierowców do gwałtownego (niespodziewanego dla innych) hamowania, zmniejszają płynność ruchu.
   Anglia czy Francja mające u siebie razem coś około 15.000 szt. fotoradarów muszą się mylić, co do ich skuteczności.

 3. na pijaków nagonka (słuszna zresztą), ale nieprzytomnym za kółko można wsiąść? przecież jak zasnął podczas jazdy, to jechał w takim stanie, że koncentrację i koordynację ruchów miał na poziomie 3 promili.
  zakończenie takiej sprawy mandatem, co jest normą, to kpina! powinni mu zabrać uprawnienia i skierować na badania, bo ewidentnie jest problem ze zdrowiem, fizycznym lub psychicznym.

 4. Jedziesz sobie spokojnie fotoradarem i nagle zasypiasz… później widzimy efekty.

 5. Zasnął podczas rozmowy przez telefon? Ciekawe.

 6. ale zdjęcie fotoradarem wyszło ?

 7. Z taką prędkością jak tam trzeba jechać można zasnąć.