Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zasłabła za kierownicą, suzuki dachowało i zatrzymało się w rowie. Kobieta trafiła do szpitala

Wczoraj w jednej z miejscowości powiatu zamojskiego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca suzuki zasłabła za kierownicą, w wyniku tego pojazd zjechał z drogi i dachował.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Żdanówku w powiecie zamojskim. Około godziny 12.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca pojazdem marki Suzuki poruszała się od strony Lipska w kierunku Zamościa. Nagle zjechała na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze. Po tym pojazd dachował, zatrzymując się na kołach w przydrożnym rowie.

– Suzuki kierowała 47-letnia mieszkanka Zwierzyńca, jechała sama. Kobieta potrzebowała pomocy medycznej. Załoga karetki pogotowia przewiozła ją do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniosła poważniejszych obrażeń. Policyjne badane alkomatem wykazało, że była trzeźwa. 47-latka straciła panowanie nad pojazdem, ponieważ prawdopodobnie nagle zasłabła – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej Policji.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Z kraju