690 680 960

Zasłabła za kierownicą hyundaia, auto uderzyło w betonowy słup

W minioną sobotę na jednej z ulic Parczewa doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w betonowy słup latarni. Jak się okazało kierująca pojazdem 65-latka zasłabła w trakcie jazdy.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę rano na ul. Al. Zwycięstwa w Parczewie. Policjanci patrolujący miasto zauważyli unoszący się w powietrzu kurz i dym. Natychmiast pojechali na miejsce, aby zobaczyć co się stało. Jak się okazało auto marki Hyundai uderzyło przodem w betonowy słup latarni.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna. W środku auta znajdowała się kobieta, która z pomocą policjantów opuściła pojazd, a następnie została przekazana pod opiekę ratownikom medycznym.

– W rozmowie z mundurowymi 65–latka oświadczyła, że wracając z grzybobrania poczuła się źle i zasłabła. Kobieta przez chwilę straciła panowanie nad pojazdem, co skutkowało zderzeniem z przydrożną latarnią. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że była trzeźwa. Po badaniach lekarskich została zwolniona do domu. W tym przypadku zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, zaś jej sprawczyni została pouczona – informuje sierżant sztabowy Ewelina Semeniuk z parczewskiej Policji.

Do czasu przyjazdu pracowników zakładu energetycznego i zabezpieczenia uszkodzonego słupa policjanci kierowali ruchem.

10 komentarzy

 1. … coś nowego , od kiedy policja z Parczewa tylko „poucza” kierowców ? jeszcze przy takim dzwonie

 2. bo była z pisu i wiedziała co należy powiedzieć aby nie dostać mandatu. Każdy obywatel w takiej sytuacji musiałby zapłacić za szkody z własnej kieszeni.

 3. Trzeba zapamiętać tą sytuację! W podobnych przypadkach każdy ma mówić, że wracał z grzybobrania. Jak będą chcieli dać mandat i punkty to należy powołać się przed sądem na tą sytuację!

 4. Zasłabła czytająć w sr*ajfonie co jej kuleżanka napisała. Sperawdzili telefon?

 5. Wiadomość z Lublina
  cyt. W minioną sobotę na jednej z ulic Parczewa ……

  • Z Parczewa – tekst jest w kategorii Parczew, a na stronie są informacje nie tylko z Lublina.

  • Przecież masz na stronie informację, „informacje z Lublina i regionu”. Co ty tu pierwszy raz ?

   • Franio wróci z pracy to oprowadzi nowego użytkownika po lublin112 i będzie wiedział co z czym.

 6. I takie coś zabije coś na drodze i powie,że śpi jadąc!Amen.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas