Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaproszenie na wspólne sprzątanie Bystrzycy

Lubelski Klub Morsów wraz z Wodami Polskimi organizuje akcję ekologiczno-edukacyjną połączoną z dobrą zabawą na spływie kajakowym. W trakcie spływu uczestnicy będą zbierać odpady znajdujące się w wodzie i na brzegu rzeki.

– Oczyszczamy naszą Bystrzycą z butelek, puszek, a nawet opon, zapowiadają uczestnicy spływu Bystrzycą.

Start akcji 2 czerwca o godzinie 10 z pomostu za tamą.

– Płyniemy dwudziestoma kajakami, ilość miejsc ograniczona. Koniecznie zabieramy dzieci i młodzież przewidziane są dla nich drobne podarunki. Rękawiczki, worki na śmieci oraz ich odbiór organizują Wody Polskie. Kajaki dostarczają Kajaki.lublin.pl – informują organizatorzy akcji

Zgłoszenia przyjmuje Grzegorz tel: 502-268-876.

2018-05-29 09:21:28
(fot. nadesłane)

10 komentarzy

  1. Weźcie ze sobą dzieci bo są dla nich drobne podarunki, rękawiczki i worki na śmieci

  2. Flora i fałna

    Coś nareszcie pozytywnego.Mam koło siebie mały ciek wodny i dbam . Sąsiedzi zobaczyli że ładnie się prezentuje też wzieli z zemnie przykład. Aby bobry są uciąźliwi ale teź można temu zaradzić.

  3. Wieprz należało by oczyścić. Albo lepiej wyedukować wędkarzy. Bo to oni masowo zostawiają syf po swoich połowach. Przyniosłeś=wynieś.

  4. Urzędników z Ochrony Środowiska zaciągnąć do pomocy..!!

  5. Cel może i szczytny ale mało efektywny. Najskuteczniejszym sposobem jest oduczenie bydła śmiecenia poprzez drakonskie mandaty. I nie mówię tylko o rzekach a o każdym terenie. Bydło które zacznie się bać wysokiej kary pieniężnej wpierw zastanowi się zanim rzuci jeden głupi niedopałek

  6. jak skończycie, zapraszam do mnie – trzeba mi wyczyścić oczko wodne

Z kraju