Zaproszenie na warsztaty „Zarządzanie sobą w czasie, w biznesie i w sprzedaży”

Denerwuje Cię brak czasu, którego wciąż jest za mało? Chcesz sprzedawać więcej? Twój grafik jest chaotyczny? Nie wyrabiasz się ze wszystkim? Mamy coś dla Ciebie!!!

Już 31 stycznia w Hotelu Royal Botanic odbędą się Warsztaty Szkoleniowe: Zarządzanie sobą w czasie, w biznesie i w sprzedaży, organizowane przez Info MagazynLubelski.pl. To kolejne spotkanie z cyklu szkoleń biznesowych ML Business Training. Poprzednie takie wydarzenie miało miejsce w listopadzie 2018 roku i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

ML Group chce edukować przedsiębiorców, sprzedawców, handlowców, a także wszystkich zainteresowanych działających na terenie Lublina i Lubelszczyzny, poprzez organizowanie szkoleń z zakresu biznesu, rozwoju osobistego, personal brandingu itp. Bogdan Sosnowski, Robert Suszko i Dominik Stanecki- to trzech prelegentów, z najwyższymi notami którzy przekażą niesamowitą dawkę wiedzy uczestnikom tego wydarzenia. Bogdan Sosnowski to manager zarządzający kanałem 750 doradców biznesowych PLAY. Jest uznawany za jednego z najlepszych szkoleniowców i mówców motywacyjnych w Polsce.

Na Warsztatach Szkoleniowych opowie o metodach i sposobach uczenia się oraz o drogach rozwoju, które wybieramy aby osiągnąć cele wymagające nowych umiejętności i wiedzy. Przekaże również wiedzę jakich narzędzi używać do skutecznej motywacji określając strategię dla siebie. Z kolei po wystąpieniu Roberta Suszko, wybitnego przedsiębiorcy i szkoleniowca, uczestnik będzie potrafił określić swoje zachowania kreujące szanse biznesowe. Nabędzie umiejętność przygotowania w oparciu o wzorzec działań biznesowych, a także zdobędzie wiedzę jak nakreślić działania wspierające zbudowanie skutecznych zespołów biznesowych. Ostatni prelegent Dominik Stanecki, life coach i specjalista sprzedaży, wyjaśni „jak kupować czas”; jak wyznaczać cele, a także nauczy jak planować dzień według swoich poziomów energii. W dzisiejszych czasach jest to umiejętność niezwykle ważna i nieznana, którą nie wszyscy się posługują i nie potrafią wykorzystać w praktyce.

To nie wszystkie zagadnienia, które zostaną poruszone podczas Warsztatów Szkoleniowych. Aby zapisać się na szkolenie wystarczy wejść na stronę magazynlubelski.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nie zastanawiaj się dłużej. Zgłoś się już teraz i bądź w gronie osób, które 31 stycznia poszerzą swoją wiedzę i rozwiną się w zakresie sprzedaży, biznesu, planowania czasu.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w tym wydarzeniu – nic straconego. Kolejne warsztaty szkoleniowe planowane są na marzec 2019 roku.
Poniżej znajdziecie Państwo film zapraszający na to wydarzenie.

Strona wydarzenia na Facebooku

Tutaj można zakupić bilet – kliknij!

https://www.kupbilecik.pl/impreza-34310-zarzadzanie.soba.w.czasie.w.biznesie.i.w.sprzedazy.lublin.html

 

 

artykuł reklamowy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online