690 680 960

Zaprosili mieszkańców do wspólnego sprzątania. Będą mieli dla nich propozycję zatrudnienia (zdjęcia)

Wczoraj pracownicy firmy Ekopak wspólnie z mieszkańcami ul. Grygowej sprzątali tereny wokół nieruchomości. W działania zaangażowano również firmę Kom-eko, zajmującą się na co dzień sprzątaniem.

Pracownicy firmy Ekopak z okazji Światowego Dnia Ziemi zaprosili swoich sąsiadów, mieszkańców ulicy Grygowej, do wspólnego sprzątania terenów wokół nieruchomości.

– Przygotowaliśmy z tej okazji małe prezenty, które dostarczyliśmy do każdego z mieszkań. Do współpracy przy sprzątaniu zaangażowaliśmy też firmę Kom-eko, która sprzątaniem zajmuje się na co dzień – mówi Paweł Suszek, członek zarządu Ekopak.

Spółka w ramach aktywizacji zawodowej dzielnicy Zadębie zamierza zwrócić się do swoich sąsiadów, mieszkańców ul. Grygowej z propozycją zatrudnienia. W powstającym w hali przy ul. Metalurgicznej centrum recyclingu ma pracować 80 osób. Pierwszeństwo przy naborze mają mieć właśnie mieszkańcy pobliskiego osiedla.

 

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

 1. Radzimy zapoznać się z tematyką strony: Wiadomości z Lublina i regionu.
  Pozdrawiamy

 2. Najpierw patusy z Grugowej jak cyganie wszystko za okno wywalają, a potem lewacy w telewizji po nich sprzątają i podcieraja im noski …! Brawo ! Pokazujcie, że nic nie muszą, wszystko im wolno i wszystko się im należy bo przecież nic nie muszą… I koło się zamyka;)

 3. Jeszcze minie ze 100 lat niczym durnowaty naród nauczy się umieszczać śmieci w wyznaczonym do tego miejscu. A nie jak dotychczas do lasu albo na przystanek MPK, patologia. Kary bardziej dotkliwe i nakaz posprzątania na swój własny koszt. Ale najprościej podnosić koszty wywozu śmieci dla tych co segregują śmieci i za nie płacą i to nie mało.

 4. Po co pracować jak za darmo można dostać pieniądze? I rachunkami też nie trzeba się przejmować bo komornik nie ma co zabrać. A praca to same problemy.

 5. Grygowej to nie ma co sprzątać, tam trzeba zrzucić napalm samo się posprząta z tej patologii

 6. Już ja widzę jak blokersi biorą się do roboty.

 7. Do pracy??? Eee nie opłaca się…

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas