Zaprosili mieszkańców do wspólnego sprzątania. Będą mieli dla nich propozycję zatrudnienia (zdjęcia)

Wczoraj pracownicy firmy Ekopak wspólnie z mieszkańcami ul. Grygowej sprzątali tereny wokół nieruchomości. W działania zaangażowano również firmę Kom-eko, zajmującą się na co dzień sprzątaniem.

Pracownicy firmy Ekopak z okazji Światowego Dnia Ziemi zaprosili swoich sąsiadów, mieszkańców ulicy Grygowej, do wspólnego sprzątania terenów wokół nieruchomości.

– Przygotowaliśmy z tej okazji małe prezenty, które dostarczyliśmy do każdego z mieszkań. Do współpracy przy sprzątaniu zaangażowaliśmy też firmę Kom-eko, która sprzątaniem zajmuje się na co dzień – mówi Paweł Suszek, członek zarządu Ekopak.

Spółka w ramach aktywizacji zawodowej dzielnicy Zadębie zamierza zwrócić się do swoich sąsiadów, mieszkańców ul. Grygowej z propozycją zatrudnienia. W powstającym w hali przy ul. Metalurgicznej centrum recyclingu ma pracować 80 osób. Pierwszeństwo przy naborze mają mieć właśnie mieszkańcy pobliskiego osiedla.

 

(fot. nadesłane)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Najpierw patusy z Grugowej jak cyganie wszystko za okno wywalają, a potem lewacy w telewizji po nich sprzątają i podcieraja im noski …! Brawo ! Pokazujcie, że nic nie muszą, wszystko im wolno i wszystko się im należy bo przecież nic nie muszą… I koło się zamyka;)

 2. Jeszcze minie ze 100 lat niczym durnowaty naród nauczy się umieszczać śmieci w wyznaczonym do tego miejscu. A nie jak dotychczas do lasu albo na przystanek MPK, patologia. Kary bardziej dotkliwe i nakaz posprzątania na swój własny koszt. Ale najprościej podnosić koszty wywozu śmieci dla tych co segregują śmieci i za nie płacą i to nie mało.

 3. Po co pracować jak za darmo można dostać pieniądze? I rachunkami też nie trzeba się przejmować bo komornik nie ma co zabrać. A praca to same problemy.

 4. Grygowej to nie ma co sprzątać, tam trzeba zrzucić napalm samo się posprząta z tej patologii

 5. Już ja widzę jak blokersi biorą się do roboty.

 6. Do pracy??? Eee nie opłaca się…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS