Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaprosili mieszkańców do wspólnego sprzątania. Będą mieli dla nich propozycję zatrudnienia (zdjęcia)

Wczoraj pracownicy firmy Ekopak wspólnie z mieszkańcami ul. Grygowej sprzątali tereny wokół nieruchomości. W działania zaangażowano również firmę Kom-eko, zajmującą się na co dzień sprzątaniem.

Pracownicy firmy Ekopak z okazji Światowego Dnia Ziemi zaprosili swoich sąsiadów, mieszkańców ulicy Grygowej, do wspólnego sprzątania terenów wokół nieruchomości.

– Przygotowaliśmy z tej okazji małe prezenty, które dostarczyliśmy do każdego z mieszkań. Do współpracy przy sprzątaniu zaangażowaliśmy też firmę Kom-eko, która sprzątaniem zajmuje się na co dzień – mówi Paweł Suszek, członek zarządu Ekopak.

Spółka w ramach aktywizacji zawodowej dzielnicy Zadębie zamierza zwrócić się do swoich sąsiadów, mieszkańców ul. Grygowej z propozycją zatrudnienia. W powstającym w hali przy ul. Metalurgicznej centrum recyclingu ma pracować 80 osób. Pierwszeństwo przy naborze mają mieć właśnie mieszkańcy pobliskiego osiedla.

 

Zaprosili mieszkańców do wspólnego sprzątania. Będą mieli dla nich propozycję zatrudnienia (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

  1. Radzimy zapoznać się z tematyką strony: Wiadomości z Lublina i regionu.
    Pozdrawiamy

  2. Najpierw patusy z Grugowej jak cyganie wszystko za okno wywalają, a potem lewacy w telewizji po nich sprzątają i podcieraja im noski …! Brawo ! Pokazujcie, że nic nie muszą, wszystko im wolno i wszystko się im należy bo przecież nic nie muszą… I koło się zamyka;)

  3. Jeszcze minie ze 100 lat niczym durnowaty naród nauczy się umieszczać śmieci w wyznaczonym do tego miejscu. A nie jak dotychczas do lasu albo na przystanek MPK, patologia. Kary bardziej dotkliwe i nakaz posprzątania na swój własny koszt. Ale najprościej podnosić koszty wywozu śmieci dla tych co segregują śmieci i za nie płacą i to nie mało.

  4. Po co pracować jak za darmo można dostać pieniądze? I rachunkami też nie trzeba się przejmować bo komornik nie ma co zabrać. A praca to same problemy.

  5. Grygowej to nie ma co sprzątać, tam trzeba zrzucić napalm samo się posprząta z tej patologii

  6. Już ja widzę jak blokersi biorą się do roboty.

  7. Do pracy??? Eee nie opłaca się…

Z kraju