Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zapomniał, gdzie zaparkował volkswagena na parkingu podziemnym. Zgłosił kradzież pojazdu

Wczoraj wieczorem policjanci z Lublina poszukiwali skradzionego pojazdu osobowego. Jak się okazało, zgłaszający zapomniał, gdzie zaparkował auto na parkingu galerii handlowej.

W piątek wieczorem do dyżurnego lubelskiej policji zadzwonił mężczyzna prosząc o interwencję. Zgłaszający przekazał, że został mu skradziony samochód marki Volkswagen Tiguan o wartości 26 tysięcy złotych, który zaparkował na parkingu podziemnym galerii handlowej przy Alei Unii Lubelskiej w Lublinie.

Na miejscu interweniowali policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Stróże prawa po przejrzeniu monitoringu i sprawdzeniu wszystkich poziomów parkingu odnaleźli opisywany samochód zaparkowany na innym poziomie parkingu. Auto nie posiadało żadnych śladów włamania ani też nie było uszkodzone.

Okazało się, że pojazd wcale nie został skradziony, tylko 51-letni mieszkaniec gminy Niedrzwica Duża po prostu zapomniał, gdzie go zostawił. Bardzo zadowolony odebrał swój pojazd.

(fot. pixabay.com)

19 komentarzy

  1. Tam są 3 poziomy. Też kiedyś Sie pomyliłem

  2. A mandat za głupotę dostał?

  3. I pomyśleć że takie osoby mają prawo jazdy

  4. Lu i wszystko jasne.

  5. Czas zrezygnować z bycia kierowca. Jak gubi się w miejscu zaparkowania auta, to z kojarzeniem znaków w przepisów też pewnie słabo.