Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zalesie: Audi uderzyło w betonowy przepust. Nie żyją dwie młode osoby

Minionej nocy w powiecie bialskim w wypadku drogowym zginęły dwie młode osoby. Trwa ustalanie przyczyn tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 23:30 w Zalesiu na wysokości miejscowości Kłoda Mała. Kierujący audi jadąc drogą krajową nr 2 stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, a następnie auto uderzyło w betonowy przepust.

Na miejscu interweniowała straż pożarna; dwa zastępy JRG Biała Podlaska, dwa zastępy JRG Małaszewicze i OSP Zalesie, pogotowie ratunkowe i policja. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, 25-letni kierowca oraz 24-letnia pasażerka.

W rejonie wypadku przed ponad dwie godziny były utrudnienia w ruchu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu biala112

Zalesie: Audi uderzyło w betonowy przepust. Nie żyją dwie młode osoby
Zalesie: Audi uderzyło w betonowy przepust. Nie żyją dwie młode osoby
Zalesie: Audi uderzyło w betonowy przepust. Nie żyją dwie młode osoby


Większy widok mapy2015-02-15 09:58:53
(fot. biala112)

55 komentarzy

 1. jechałem kilka godzin po potem to strach było 80 dych jechać , a po aucie widać żę był pewno ze 130, mocno pogięty , a audi mocne jest bo i nie stare

 2. A ja narzekam na swoja corse 1.7d isuzu co 80-90 to juz wydaje sie szybko..

 3. BASIU I PAWLE spoczywajcie razem w spokoju!!!!!!!!!!!!

  • optymistyczny komentarz jak na rodzinę. w przypadku rodziny dziewczyny, zakładam że pasażerki nie wiem czy pogodziłbym się z myślą ich wspólnego spoczynku bo ona nie prowadziła.
   do wypadku doprowadziła brawura/prędkość lub inny zanik świadomości choć nie wiadomo ale dla zdrowia ojca lepiej jakby to był zając czy pęknięta opona.
   niewyobrażalna tragedia ojca spotkała, jednej córce wesele wyprawił, drugiej pogrzeb jak z horroru.

 4. Najszczersze kondolencje dla rodzin wielka tragedia niech spoczywają w spokoju .

 5. Mialem okazje poznac Pawla, zawsze wesoly i otwarty.. Cholernie smutna wiadomosc

 6. spoczywajcie w pokoju,, a rodzinom kondolencje.

  • ludzie zamiast oceniać czyjąś jazde i wypisywać te krytykujące komentarze to lepiej się pomódlcie za nich bo nie wiecie jakimi dobrymi ludzmi byli. popatrzcie na siebie jak to wy jezdzicie a nie oceniacie taką tragedie…. Co niektórzy tu powinni się zastanowić dziesięć razy zanim coś napisali bo to chyba wy nie macie oleju w głowie zeby tak krytykowac chłopaka a sami na pewno lepsi nie jesteście za kółkiem……..

 7. Ludzie ogarnijcie się! Młoda para wracała z wesele siostry dziewczyny którą zginęła w tym wypadku! Tragedia dla rodziny, bawią się na weselu a tu nagle telefon ze zginęli! Ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego naprawdę, ale każdy wszechwiedzacy wie wszystko najlepiej!

 8. Ludzie, kim Wy jeteście, żeby oceniać, deptać i brukać czyjąś śmierć? Kim jesteście, że nie boicie się o siebie? Kim jesteście, by zadawać kolejne ciosy w serca czytających te parszywe słowa członków rodziny? Kto Wam dał prawo do bezczeszczenia śmierci? Zawsze tacy idealni? Zawsze jadący z rozwagą? Nie było Was przy wypadku, nie było Was na pogrzebie i nie znacie, nie rozumiecie bólu. Żal mi Was, żal mi, że nie umiecie uszanować śmierci tych młodych ludzi, których już nic nie czeka… Wy możecie jeszcze wszystko, jeździć przepisowo lub nie. Dla nich czas sie zatrzymał. Nie planowali tego, nie wiemy, co się wydarzyło, ale dwójka młodych ludzi u progu życia już zakończyła pisanie swojego scenariusza… To Was bawi? Sprawia, że czujecie się lepsi, bo pzeżyliście kolejny dzień? Prawda jest taka, że wszyscy umrzemy i ciekawe jak sami będziecie się rozliczać ze swoich grzechów i z tego plugawego oceniania sprzed swoich komputerów. Przyjdźcie i stając twarzą w twarz z rodzinami, patrząc na ich zbolałe twarze, powiedzcie to samo…

 9. Przepraszam,trzy lata temu w wypadku zginął mój tata ale ja nie siedziałam przed monitorem i nie sledzilam wpisów tylko przeżywała żałobę i tragedie jaka nas spotkała,co by się nie działo to ludzie pisza i pisać będą i żadna tragedia tego nie zmieni

Z kraju