Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zakupionym autem nie dojechał do domu. Wjechała w niego pijana kierująca

Wyjątkowego pecha miał kierowca audi, który zakupiony pojazdem nie dotarł do domu. W jego samochód uderzyła pijana kobieta kierująca skodą.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 17:30 w miejscowości Barki w gminie Cyców w powiecie łęczyńskim.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letnia mieszkanka gm. Cyców kierująca pojazdem marki Skoda zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia bocznego z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Jak się okazało kobieta kierująca skodą miała ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 41-latka oznajmiła, że około godz. 12:00 wypiła 1,5 litra piwa. W związku z kierowaniem pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Ponadto pojazd marki Audi, biorący udział w zdarzeniu drogowym został zakupiony tuż przed kolizją drogową. Pojazd w wyniku powstałych uszkodzeń nie został dopuszczony do dalszego ruchu.

41-letnia kobieta wkrótce odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i doprowadzenie do kolizji drogowej.

(fot. Policja Łęczna)

12 komentarzy

 1. Lachooodra ma więcej szczęścia niz rozumu. Gdyby to bylo nowe s8 to by na droge wyPUSZCZAŁA się w kusej spódniczce.

 2. Urwane lusterko i wahacz.
  Będzie „całka”?

 3. Prawa dla pijaków

  I następna ślepa, a do tego pijana. Pewnie piła na odwagę przed jazdą, bo taka z niej genialna kierowniczka.
  Ale jak to jest w zwyczaju, dostanie zakaz i wróci do domu, żeby dalej wesoło hasać po ulicach. Tak się właśnie eliminuje pijaków z dróg – puszcza się do domu z zakazem, który mają głęboko w czterech literach. Bo w zasadzie co pijakowi za różnica, czy będzie jeździł napruty z prawkiem czy bez?

  • Fakt. Miała tylko pecha, że nie zdjęła pieszego z przejścia, bo wtedy byłaby wina „świętej krowy, która się nie rozejrzała”, a nie jej.

 4. 500 zł w błoto

 5. Głupie tłumaczenia.Wypiła 1,5 l piwa,….wypił tylko jedno piwo…..wypił małe piwo.Nie ważne co pił jeden z drugim.Mógł nawet wypić mlego czy minerałkę.Ważne w tym wszystkim jest,ile miał promili w organiźmie.

 6. Gość ma fart. Mógł nawet sobie palce złamać a dzięki pijanej krowie zarobiłby na zdecydowanie lepszą furę 🙂

  • Kobitki robią co mogą, żeby wspaniałym mężczyznom dorównać na drodze. Rozbijają się na trzeźwo i po wypiciu, gonią statystyki…

 7. jakieś mocne to piwo ,gdzie ona takie dostała ? …1,5 promila po wypiciu 1,5 l piwa ? …parę zgrzewek by mysiała chyba wypic zeby się tak uchlać

Z kraju