Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zakrwawiony mężczyzna na ulicy w Lublinie. Podejrzany usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

45-letni mieszkaniec Lublina odpowie za usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna, podczas wspólnego spożywania alkoholu, ugodził nożem swojego znajomego, który został później odnaleziony z poważnymi obrażeniami na ul. Kunickiego w Lublinie. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Na miejscu odnaleziono zakrwawionego mężczyznę, co spowodowało natychmiastowe skierowanie na miejsce grupy dochodzeniowo-śledczej oraz prokuratora. Jak się okazało, 46-latek został ugodzony nożem w klatkę piersiową, co zagrażało jego życiu. Mężczyzna został niezwłocznie przetransportowany do szpitala.

Kryminalni z komendy miejskiej oraz 3. Komisariatu szybko ustalili, że do zdarzenia doszło w pobliskim mieszkaniu. Podejrzewany, 45-latek, został zatrzymany. W trakcie przeprowadzonych czynności ustalono, że obaj mężczyźni spożywali razem alkohol i między nimi doszło do nieporozumień oraz przepychanek, które zakończyły się ugodzeniem nożem.

Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Wczoraj na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

2 komentarze

  1. Czyżby to był Mariuszek?