Na drodze wojewódzkiej ciężarówka wypadła z drogi. „20 metrów dalej dziewczyny ubierały kapliczkę” (zdjęcia)

We wtorek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 842 pojazd ciężarowy wypadł z drogi. Na miejscu pracują policjanci, w rejonie zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19 w miejscowości Chorupnik w powiecie krasnostawskim, na trasie Krasnystaw – Wysokie. Na drodze wojewódzkiej nr 842 pojazd ciężarowy wypadł z drogi.

Jak nam przekazano, kierowca ciężarówki jadąc w stronę Krasnegostawu, po pokonaniu zakrętu, stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi, minął słup i zatrzymał się częściowo w rowie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Jak relacjonował nam Czytelnik, około 20 metrów dalej młode kobiety przystrajały przydrożną kapliczkę. Gdyby ciężarówka wypadła z drogi nieco dalej, mogło dojść do tragedii.

Występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Wkrótce, na czas wyciągania pojazdu na drogę, należy spodziewać się większych utrudnień z przejazdem.

(fot. nadesłane Mariusz – dziękujemy)

Zobacz również

22 komentarze

  1. „…około 20 metrów dalej młode kobiety przystrajały przydrożną kapliczkę” – i przyczyna wypadku jasna jak słońce w nocy

  2. A może pseudo znawcy pomyślał by ktoś o zbadaniu jakosci asfaltu bo takich zakretow w calej polsce jest naprawde dużo tylko nie są takie śliskie np jak by taki nawierzchnia była na Mazurach (zakręt na zakrecie)To nie szło by jechać. Wina leży po środku za szybko ale i z asfaltem w tej miejscowosci jest coś nie tak.

  3. Nie trafił.

  4. Zagapił się na młode dziewczyny. Facet nie ma się co dziwić 🤣🤣🤣

  5. A pomyślał ktoś ze Prezes puszcza ciężarówki na łysych bądź po 3 4 latach użytku oponach w droge??? Z tego co czytam to widzę że sami znawcy i przysmiewcy 😁 ktoś zaraz powie że mógł nie wyjeżdżać jak technicznie nie spełnia podstawowych wymogów i w tym miejscu zapytam czy ktoś z was odmówił by sobie chleba w koszyczku ?? I nie musiał zapindalac aby to się stało wystarczy że operator koparki za dużo sypnie na tył za mało na przód plus opony jakie są takie są troszkę deszczyku naczepa sama wszystko pcha pzdr WyZnawcow z aut osobowych

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!