Na drodze wojewódzkiej ciężarówka wypadła z drogi. „20 metrów dalej dziewczyny ubierały kapliczkę” (zdjęcia)

We wtorek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 842 pojazd ciężarowy wypadł z drogi. Na miejscu pracują policjanci, w rejonie zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19 w miejscowości Chorupnik w powiecie krasnostawskim, na trasie Krasnystaw – Wysokie. Na drodze wojewódzkiej nr 842 pojazd ciężarowy wypadł z drogi.

Jak nam przekazano, kierowca ciężarówki jadąc w stronę Krasnegostawu, po pokonaniu zakrętu, stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi, minął słup i zatrzymał się częściowo w rowie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Jak relacjonował nam Czytelnik, około 20 metrów dalej młode kobiety przystrajały przydrożną kapliczkę. Gdyby ciężarówka wypadła z drogi nieco dalej, mogło dojść do tragedii.

Występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Wkrótce, na czas wyciągania pojazdu na drogę, należy spodziewać się większych utrudnień z przejazdem.

(fot. nadesłane Mariusz – dziękujemy)

Zobacz również

22 komentarze

 1. To bardzo zdradliwy odcinek drogi. Zwłaszcza gdy trochę popada. Wymaga od kierowcy nie lada umiejętności.

 2. Ale tablica kierunkowa się uchowała musiał jechać nie zaszybko…

 3. Tak tak ,szczególnie wymaga użycia mózgu ,który myślącemu kierowcy podpowie żeby przed zakrętem trochę zwolnić bo. Po deszczu może być ślisko….ale jak się jedzie na autopilocie ,to takie rzeczy nie wchodzą w rachubę

 4. Tak to jest odcinek niczym rajdowy OS. Bardzo często tamtędy jadę i nie wiedziałem, że pokonuje odcinek z „nie lada umiejetnosciami”. Droga jak droga i zakręt jak zakręt. Nic specjalnego i trudnego. Gdyby jechał z odpowiednią prędkością 50km/H albo mniej bo było mokro i jechał przez wieś to trzeba mieć mózg i zwolnić.

 5. W tym dokładnie miejscu co roku wypada z toru jazdy kilka ciężarówek jakby zamiast ograniczenia do 40km/h postawili znak typu 10tyś zł za wjazd do rowu to może by jeździli wolniej

  • Pełna zgoda, pozdr

  • Cały Chorupnik to same zakręty z Gorzkowem włącznie. Najczęściej to wypadali w okolicach skrzyżowania na Rudnik, betoniara z zastygłym betonem leżała z miesiąc. Ale też wjeżdżali już na cmentarz w Gorzkowie.

 6. Mieszkam w terenie zabudowanym, zabudowa ścisla, chodniki po obu stronach drogi. Ograniczenie do 40 i co? A no nic, nikt nie przestrzega a ci w ciężarówkach suną aż domy się trzęsą! Ja nie wierzę że ten śpec jechał zgodnie z przepisami! To tyle w tym temacie… Dalej gońcie cebuloki sami nie wiedząc dokąd..

 7. Zwalniać załadowaną ciężarówką ? To jakieś herezje , Ile to pożniej paliwa pójdzie zeby się znowu rozpędzić …lepiej się rozje….ać w rowie

 8. Cud że nie „leży”
  Prędkość prędkością ale fakt faktem że te 2 zakręty sa naprawdę śliskie…
  A postawiona tam 40-stka do czegoś zobowiązuje😉

 9. Ale to było dobre 😉

 10. ciężarowcy mają gdzieś ograniczenia prędkości !!!!!
  mieszkam przy drodze powiatowej, po wibracjach domu
  nauczyłem się określać, jak szybko zaiwania ciężarówek
  kierowcy Alfa-Bet z Niedrzwicy od zawsze mają ciężkie nogi
  oraz pustostan ww łbach … w wirusie zapindalają szybciej
  niż przed wirusem, czemu ??? – bo mogą !!!!!

 11. „…około 20 metrów dalej młode kobiety przystrajały przydrożną kapliczkę” – i przyczyna wypadku jasna jak słońce w nocy

 12. A może pseudo znawcy pomyślał by ktoś o zbadaniu jakosci asfaltu bo takich zakretow w calej polsce jest naprawde dużo tylko nie są takie śliskie np jak by taki nawierzchnia była na Mazurach (zakręt na zakrecie)To nie szło by jechać. Wina leży po środku za szybko ale i z asfaltem w tej miejscowosci jest coś nie tak.

 13. Nie trafił.

 14. Zagapił się na młode dziewczyny. Facet nie ma się co dziwić 🤣🤣🤣

 15. A pomyślał ktoś ze Prezes puszcza ciężarówki na łysych bądź po 3 4 latach użytku oponach w droge??? Z tego co czytam to widzę że sami znawcy i przysmiewcy 😁 ktoś zaraz powie że mógł nie wyjeżdżać jak technicznie nie spełnia podstawowych wymogów i w tym miejscu zapytam czy ktoś z was odmówił by sobie chleba w koszyczku ?? I nie musiał zapindalac aby to się stało wystarczy że operator koparki za dużo sypnie na tył za mało na przód plus opony jakie są takie są troszkę deszczyku naczepa sama wszystko pcha pzdr WyZnawcow z aut osobowych

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online