690 680 960

Zakończono poszukiwania zaginionej mieszkanki Janowa Lubelskiego

Zakończone zostały poszukiwania zaginionej 42-letniej mieszkanki Janowa Lubelskiego. W czwartek na terenie województwa mazowieckiego zostały odnalezione jej zwłoki.

Poszukiwania zaginionej 42-latki, mieszkanki Janowa Lubelskiego, prowadzone były od wczoraj. Kobieta wyszła rano z domu z zamiarem udania się do apteki.

Kiedy 42-latka nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną, najbliżsi zgłosili jej zaginięcie. Poszukiwania kobiety zostały zakończone dzisiaj po południu.

Jak poinformowała nas st. asp. Faustyna Łazur z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim, w czwartek zostały odnalezione zwłoki kobiety na terenie województwa mazowieckiego. Trwa ustalanie okoliczności śmierci kobiety.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

14 komentarzy

 1. A nie mówiłam,ze znajdzie się szybko jak ewa ze….

 2. Taka „dobra zmiana” że wg. statystyk coraz więcej ludzi popełnia samobójstwa, smutne ale prawdziwe

  • Co do aptek raz przede mną starszy pan wykupywał receptę na prawie 800 pln. Aż mnie wryło a aptekarka powiedziała że tak co miesiąc musi brać te leki ROZUMIECIE TO ???

  • Samobójstwa popełniają widzowie tvn i wyborcy PO gdy skonsultują kłamstwa z tvn i z gw z rzeczywistością. Nic im nie pasują te kłamstwa opozycji i nie wytrzymują psychicznie.

  • Tragedia się stała a wy potraficie tylko o polityce gadać, zachowajcie szacunek chociaż raz jak potraficie

 3. przykra sprawa:-(

 4. Szkoda życia….

 5. Dzieje się ludzka tragedia, zamiast współczuć rodzinie tej Ś.P.pani to ludzie wszystko sprowadzają do polityki. CHORE społeczeństwo!!!

 6. Proszę wyłączyć możliwość komentowania!

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas