Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dachował BMW na poboczu. Porzucił pojazd i uciekł, w chwili zatrzymania był nietrzeźwy

Wczoraj po południu w Chłaniowie doszło do dachowania auta osobowego. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, w chwili zatrzymania miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 14 w miejscowości Chłaniów w powiecie krasnostawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki BMW.

Kiedy na miejsce dotarli mundurowi po kierowcy nie było śladu. Wstępne ustalenia policjantów wskazywały, że samochodem kierował 20-letni mieszkaniec gminy Żółkiewka. Mężczyzna nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i podczas wymijania z pojazdem jadącym z przeciwka stracił panowanie i zjechał na pobocze drogi, gdzie następnie dachował.

Kierujący BMW został zatrzymany w miejscu zamieszkania. 20-latek miał w organizmie prawie 1,8 promila alkoholu. Z uwagi na obrażenia ciała, został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności całego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

18 komentarzy

 1. Przynajmniej w nocy, u siebie na wsi nie przechodzi przez jezdnię na czerwonym.

 2. Extra nazwa Zołkiewka

 3. I jeszcze wiejski smiec przerzyl, pech dla wszystkich

 4. Bo miejski śmieć i nieroba by nie przeżył. Gelo 😉

 5. W szoku był dlatego uciekł a pijany bo żeby szok opadł wstąpił na stację paliw „paliwa” kupić i łyknąć Hehehe w polszy jak uda Ci się zwiać nawalonym to już nie ma sądu aby cię skazał 😉

 6. Gościu *** protokołu nie podpisał i dla sądu był trzeźwy… co za kraj…

 7. kuzyn bimbera joł0pa zapewne

 8. Z tym „na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń ” to bym się nie zgodził

 9. Odczepcie się dziady od BMW.
  Ta marka jest dla ludzi charakternych, a nie dla społeczników, konfidentów, lamusów i powolniakow. Zajmijcie się swoim życiem frajerzy.

  • taa i od audi tyż

  • a ty zajmij się swoim, krowy same się nie wydoją, świnie same się nię wypasą a ogiery samę nie zaspokoją, więc do roboty psie feudalny, bo znowu jaśnie pan kijem przez pysk przeleci.

   • Już kiedyś z tobą dyskutowałem jak robiłeś za panienkę u siebie w szkole na wsi. Koledzy źle cię strasznie traktowali że wyzywasz się w internecie i do pośredniaka powiatowego leziesz bo myślisz że tam ci pracę załatwia.

    • co się szczylu rzucasz, sam ludzi w internecie wyzywasz, a później zdziwiony jak ktoś ci psie tak samo odpłaca. prace to ja mógłbym dać twojemu ojcu ale musiałbyś go znać a, że znaleziono cie w oknie życia owiniętego w reklamówke z biedronki…zresztą kto by chciał zatrudnić protoplaste kogoś kto bez zbędnego przebrania robi za koze w przedstawieniu jasełkowym, ty lepiej uważaj bo ci śniadzi od kebaba ślinią się na twój widok i czają się na ciebie.

    • a ostatnim razem to niebyła dyskusja, to był jednostronny porom z mojej strony do momentu gdy zmoczyłeś majty i z płaczem, rycząc meee meeee, pobiegłeś się poskarżyć siostrze przełożonej.

  • beemami pieseły jeżdżą także sam sobie odpowiedz kim są ich kierowcy, psiarzu, jak kupujecie te szroty to jakieś premie dostajecie za roztłuczenie tych szrotów?? czy podniecanie się 15 letnim samochodem jaki to on cudowny nie jest, to nie przesada?? ooo super fure mam 3,5 silnik 15 lat już prawie dorosły, 8x bity ale to znaczy że szybki, poduszki powietrzne a co to takiego ?? i on mi mówi że super fura, gamoniu już bym wolał multiple kupić od tego waszego rowowego szrotu bawarskiego, ale nie muszę bo sobie wsiądę w amerykańca i jadę jak pan, a psiaki w Bolidach miejsko wiejskich tylko zjeżdżają na prawo, i patrzą z zachwytem na furę a nie szrot, 15 lat to może mieć córka a nie auto bimber biedaku. jak trzeba ci chleba kupić to mów poświecę się. kierowcy BEEMek to stworzenia boże należy trzymać ich w oborze.

 10. Ciekawe co by pisał taki fan bimera gdyby taki cymbał kogoś z jego rodziny zmiótł z szosy.

Z kraju